Шкільні новини

Оголошення

      26 квітня 2018 року відбудеться виїзд відповідальних працівників департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації до Бородянського району.

     З 11.00 до 12.00 години у приміщенні відділу освіти за адресою: вул. Центральна, 226, смт Бородянка буде проведено прийом громадян з питань діяльності закладів освіти та організована робота прямого телефонного зв’язку з мешканцями району.

     Телефони для зв’язку: (04577) 5-36-80, (04577) 5-15-48.

Відділ освіти

До уваги батьківської громади!!!

Адміністрація Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 інформує, що за закладом згідно з розпорядженням голови Бородянської райдержадміністрації від 08.02.2018 №35 закріплена територія обслуговування: вулиці Артема, Будівельників, Довженка, Грушевського, Коцюбинського, Велика, Паркова, Семашка, Незалежності, Набережна, Київська, Лугова, Центральна від №304 до №340 та від №353 до №429-а, Селекційна, Ковельська, Машинобудівників, Пушкінська, Весела, Лісова, Садова, Європейська, Нова, Робоча; провулки: Семашка, Будівельників, Коцюбинського, Грушевського.

Відповідальною за прийом документів на зарахування дітей є керівник закладу Олена Вікторівна Лазутіна, телефон (04577) 5-10-35

 

Початкова школа

Вітаємо маленьких читайликів, розумників, творців, артистів!

“Молодість — це мрія.

Це — віра.
Це — тяга до подвигу.
Це — лірика та романтика.
Це — великі плани на майбутнє.
Це — початок усіх перспектив” (Назим Хікмет)

Фотозвіт

Шкільний “суботник”

Сонячно, весело, насичено минув шкільний “суботник”. Тепер не лише клумби, а й вся прилегла територія має ошатний вигляд. Озброєні інвентарем учні та вчителі прибирали територію, насолоджувались часом з друзями та прекрасною весняною погодою. “Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення”. (В.Сухомлинський)

Фотозвіт

До евакуації готові

Організовано, вміло, в короткий термін відбулася евакуація в Бородянській СЗОШ І-ІІІ ст. №2. Злагоджено, спокійно, відповідно до звуків сирени діти залишили почергово перший – третій поверхи. Класні керівники та викладачі-предметники провели учнів до евакуаційних виходів згідно схеми евакуації приміщення. Олена Вікторівна дякувала вчителю Захисту Вітчизни Петрусенку Володимиру Івановичу та заступнику начальника штабу ЦО Черток Ірині Василівні за організацію заходу, вказала на способи покращення, хвалила за чудову орієнтацію класні колективи. Діти повернулись до школи вказаними шляхами під мудрим керівництвом директора. Вражені учні початкової школи з радістю усвідомили, що це було – лише навчання. Нехай ніколи до нас не прийде біда. Проте – до евакуації готові!

Фотозвіт

Оберігати природу – означає оберігати Батьківщину

Надзвичайно вдячні всім класам, які підтримали екомарафон.  Усвідомлюючи важливість збереження екосистеми, відновлення багатств лісів, учні наполегливо збирали макулатуру, аби своїм прикладом наштовхнути громадськість на розуміння важливості взаємодії живої природи з людиною,  правильному оцінюванні діяльності кожного, розумінні того, що нове майбутнє починається з особистості. Команда учнів 7-Г класу  (Тимощенко Арсеній, Ювко Іван, Конопацький Дмитро, Хлівний Максим, Ковальчук Олександр) перебувала на вахті  кожного дня, нотуючи й рахуючи кілограми, аби справедливо визначити переможця. Завдяки Галині Георгіївні Єрко діти отримали подарунки, які підтримали їх у бажанні продовжувати розпочату справу. За ініціативи 8-А класу та Саханди С.М.  з’явився стіл з коробками для збору кришечок. Цікаво було спостерігати за тривалими підрахунками малят, аби написати слушну цифру в журналі здачі кришечок.

Екомарафон продовжується! Приєднуйтесь!

Фотозвіт

Спортивні олімпи Бородянського району

12.04.18 учні 6-А та  6-Б класу підкорювали спортивні олімпи Бородянського району. Вже не вперше школярі нашої школи беруть участь у Всеукраїнському спортивно-масовому  конкурсі «Олімпійське лелеченя», оскільки до нього їх залучають патріоти своєї справи, викладачі фізичної культури Тетяна Миколаївна Молодцева та Володимир Пантелеймонович Янчук. Захід спрямований на реалізацію одного із важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософії, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги, а також залучити їх до активних занять фізичною культурою та спортом і адаптувати до здорового способу життя. Юні олімпійці вражали спортивними вміннями, чудовими презентаційними композиціями та сонячним настроєм.

Фотозвіт

Немає шляху до успіху. Успіх і є шлях

«Освіта – скарб, праця –  ключ до нього», – стверджував П. Буаст. Вже традиційно (див. «Вперед», №36, 10 травня 2017 року) учні нашої школи стають призерами та переможцями обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Цьогоріч команда школи повернулася з 13 призовими місцями. Але життя – це не місце, а рух. Тому, незважаючи на сніжні березневі канікули,  команда Бородянської СЗОШ №2 у складі трьох учасників захищала честь району та області на заключному етапі.  Педагогічний, учнівський, батьківський колективи щиро вітають достойних, цілеспрямованих призерів  IV (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та їхніх  мудрих, невтомних наставників – Ващенка Максима (учитель історії Кравчук Тетяна Вікторівна), Андрущенка Василя (учитель географії Слухай Тетяна Іванівна), учасника  Сухенко Анастасію (учитель української мови та літератури Шарапа Лариса Іванівна). Це вони, наші високопрофесійні педагоги, знавці своєї справи, щодня поспішають до молодого покоління, радіють зустрічі з ним, переконують “Ти можеш!”. І вони дійсно можуть, про що свідчать їхні вагомі досягнення. Кожне ваше досягнення – це наша гордість, кожна перемога – наше натхнення. Разом з вами до успіхів крокує вся Бородянщина! Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у свої сили, ви не зможете бути успішними. Мрійте! Прагніть! Досягайте!

Лазутіна О.В., директор школи

 

Весняні святкування  тривають

Весняні святкування  тривають. Великдень багатий різноманітними народними звичаями.  Пісковець Олена Сергіївна, Шашенко Ірина Валеріївна та Молодцева Тетяна Миколаївна дали  змогу  шкільній родині відчути колорит та насиченість  великодніх традицій. Яскраві пісні, таночки, вірші подарували неймовірну естетичну насолоду й гордість за потужну духовну спадщину українського народу. Дякуємо за свято!

Фотозвіт

Сучасні психолого-педагогічні підходи до розвитку обдарованості школярів. Проблеми, пошуки, знахідки

03.04.18 відбулася педрада на тему «Сучасні психолого-педагогічні підходи до розвитку обдарованості  школярів. Проблеми, пошуки, знахідки». Вікторія Андріївна Смирнова, заступник директора школи з НВР, почала обговорення з крилатого вислову «Учень – це не посудина, яку потрібно наповнити, а факел, який треба запалити». (К.Д. Ушинський)

Фотозвіт