Ми різні, ми рівні!!!


Під таким девізом пройшов день Америки у Бородянському академічному ліцеї.
6 волонтерів корпусу миру США працювали в партнерстві з учителями англійської мови та старшокласниками.
Дякуємо за співпрацю Erica Minich, Sarah Krouse, Sonia Scherr, Daniel Kase, Katherine Bierly, Laura Albright та Володимиру Кондратюку.
Приємно усвідомлювати, що наші учні виростають гідними громадянами Світу! ФОТОЗВІТ

Законодавча база

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» Поточна редакція – Прийняття від 07.12.2017 Стаття 6. Суб’єкти, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству

1. Служби у справах дітей;

 2. Уповноважені підрозділи органів Національної поліції України;

 3. Органи управління освітою, навчальні заклади, установи та організації системи освіти;

4. Органи охорони здоров’я, установи та заклади охорони здоров’я;

 5. Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги;

 6. Суди;

7. Прокуратура;

8. Уповноважені органи з питань пробації.

» Read more

Посвята в читачі

Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність

Сьогодні особливий день у житті учнів 2-В. Бібліотекарі запросили дітей до храму книги, аби надати їм почесне звання «ЧИТАЧ». Відтепер кожен із школяриків має свій формуляр і несе відповідальність за книжечки.

«Читайте! Нехай у вашому житті не буде жодного дня, коли б ви не прочитали хоча б сторінки з нової книги» (К.Паустовський) ФОТОЗВІТ

День працівників освіти

Яким був настрій у вчителів Бородянського академічного ліцею у святковий день? Як зазвичай: то ДОБРЕ все, то ВСЕ ВІДМІНННО!)))
Розпочали святкову ДОБРУ п’ятницю з ПОЗИТИВУ, продовжили ШАНОЮ і ВДЯЧНІСТЮ учнів, ТЕПЛОМ привітань, РАДІСТЮ спілкування. День був виповнений СВІТЛА, РАДОСТІ, ЩАСТЯ і КРАСИ… Бажаємо відчувати ПІДТРИМКУ, ТЕПЛІ ПОГЛЯДИ, ВДЯЧНІ ОЧІ та ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ не тільки на День Учителя, робити те, у що ВІРИТЕ, і ВІРИТИ у те, що робите!
Зі святом!
Дякуємо ВСІМ за створену АТМОСФЕРУ))) ФОТОЗВІТ

Туристичні змагання

Свіже повітря, цікаве заняття, користь для тіла і моральне задоволення – про дитячий туризм можна розповідати нескінченно, адже він допомагає дітям рости здоровими, упевненими в собі й щасливими.

Команда Бородянського академічного ліцею «Золота молодь» мала неймовірний час у Тетерівському лісовому господарстві, де змагалась з іншими командами у вмінні проходити туристичні дистанції, облаштовувати своє обійстя, варити кашу на вогні, співати туристичних пісень та в’язати вузли. Юні туристи не лише засвоїли елементарні прийоми побутової праці, а й навчилися узгоджувати спільні дії в роботі. Відчувався особливий дух дружби й завзяття, вміння долати труднощі та перешкодити, ділити радість та біль товаришів.

Почесне друге місце надихнуло і школярів, і доброго, але надзвичайно дисциплінуючого тренера В.І Петрусенка, і веселого оптимістичного керівника С.В. Артемову на бажання не зупинятися у майстерності пішохідного туризму.

Цей захід не просто приніс задоволення, він помножив всі людські емоції…

P.S. Дякуємо за допомогу Молодцевій Т.М. (куди ми без її хореографії), Міхєєвій С.Л. (за вибір пісні), за допомогу з харчуванням. Фотозвіт

Фестиваль “Дерево роду”

Гарбузові настрої або Хто є паном на городі

У Бородянському ліцеї в кінці тижня радо господарював пан Гарбуз. Начальник крутий, широкоплечий, по коридору походжав, усі класні колективи у творчій справі об’єднав. Яким тільки він не був цього дня: і старим дідом, і дівчиною з косою, інопланетянином, затишним будинком та навіть автобусом. Невгамовна фантазія школярів, учителів та батьків сприяла появі справжнього свята краси та багатства трудівників. 

Одинадцятикласники  з класними керівниками частували всіх гарбузовою кашею. А хто кашу споживає, той до ста років доживає. Тож набрались усі смачного здоров’я і готові до нових звершень. Дякуємо відмінним кулінарам!

Прекрасна виставка радувала не лише ліцей, а й мешканців та гостей смт Бородянка під час фестивалю «Дерево роду». Було чимало охочих сфотографуватися з видним Паном.

Позаду чудові вихідні, попереду – нові відкриття.

В трудну годину І в радість велику, Зичим всім щиро Добра довіку! Фотозвіт

Олімпійський тиждень

Приємно усвідомлювати, що однією з відмінних рис сучасної молоді є спортивність.

Виставка досягнень показала, що Бородянський академічний ліцей виховує дітей, яким притаманне прагнення дістати найвищі нагороди з різних спортивних дисциплін. Пишаємося  нашими переможцями!

Урочисте закриття Олімпійського тижня!!!!

Фізкульт-ура! Ура! Ура! Фотозвіт

Свято Першого дзвоника

Ось і закінчилося ще одне сповнене веселощів і радості літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже листя на деревах ще зелене, а небо таке пронизливо синє і високе.
Хоч як не жаль розлучатися з веселим літечком, напевно кожен із нас чекав початку навчання як великого свята. Адже цей знаменний день дарує нові зустрічі старим друзям, відкриває нові шляхи і народжує нові мрії.
Попереду напружені місяці навчання. Проте багаточисленний педагогічний колектив ліцею готовий спрямовувати учнів у навколопланетній подорожі по шкільній орбіті.
Відкрий же швидше, ліцею, двері.
Хай рушничком на щастя стелиться поріг.
Сріблястий дзвоник вас покличе знову
В Країну Знань. Щасливих вам доріг! Фотозвіт

1 2 3 45