Шкільні новини

Рідна мова – це цікаво!

Учні 2-Г класу, учитель Білик А.А., на уроці української мови узагальнювали знання з теми «Частини мови».  Працюючи у групах, школярі виконували цікаві мовні завдання, заселяли “будиночки” словами-іменниками, словами-прикметниками і дієсловами, будували речення та словосполучення за сюжетними зображеннями на екрані. Під час емоційної фізхвилинки діти відпочили і з гарним настроєм продовжили працювати. Учні показали глибокі знання з теми «Частини мови», вміння працювати в групах, проявили активність, творчість, винахідливість, а також удосконалили комунікативну і соціальну  компетентності.

Фотозвіт

Граючись, навчаємося

Учні 3-А класу , учитель Бацан Т.М., вивчали «Різноманітність тварин у природі», працюючи в групах-командах. Кожна команда, а їх було 6, характеризувала одну із груп тварин: комах, плазунів, птахів, земноводних, звірів,риб  . Потім знаходили зайву тварину з запропонованих , брали участь у грі «Хто більше», розмальовували тварин . Поки учасники кожної команди були художниками, їхні  спікери були акторами –  від імені тварин розповідали про них. На уроці учні  виявили глибокі знання  теми « Різноманітність  тварин у природі»,  продемонстрували вміння працювати в команді, виявили активність, творчість, винахідливість, а  також удосконалили природничу , інформаційну, соціальну  компетентності .

Фотозвіт

Результати участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!

Світ науки – простір, який дозволяє дізнатися про все, в тому числі й про той світ, в якому ми існуємо. Жага пізнання спонукає дослідника робити відкриття і для себе, і для інших! Щиро вітаємо юного дослідника нашої школи Кримінську Дар’ю, ученицю 11-Б класу, та її мудрого керівника, невтомного партнера Кравчук Тетяну Вікторівну, які кропіткою наполегливою працею  здобули диплом ІІ ступеня (відділення історія) на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Перемозі передували бажання, творчі пошуки, опрацювання багатьох джерел, поїздки до архівів, випробування знань, аналітика і хвилюючий захист ґрунтовної актуальної проблеми “Становище дитячого покоління під час Другої світової війни”.

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього. Адже, історія – це найцінніша книга людини, з якої можна черпати мудрість, необхідну для побудови гідного майбутнього. Минуле живе поряд з нами, і воно безцінне.

 

 

Краєзнавча робота

З метою посилення патріотичного виховання та активізації пошуково-дослідницької роботи, відділом методики викладання географії, економіки та краєзнавства “Академія неперервної освіти”  у 2017/2018 навчальному році  проведено ХVII обласний огляд-конкурс робіт учнівської молоді “ Топоніміка й історія освіти рідного краю ”. Друге місце завоювала учениця 11-Б класу Кошка Діана, яка презентувала роботу з теми “Лісовий заказник місцевого значення Бурковиця”. Щиро дякуємо наполегливому наставнику Слухай Тетяні Іванівні. Так тримати!
Пріоритетним напрямком в системі патріотичного виховання є формування у молоді  любові і дбайливого ставлення до рідної землі – своєї  «малої батьківщини», її історії, поваги до народних традицій і звичаїв, фольклору, рідної природи. Саме краєзнавча робота повинна посісти важливе місце в діяльності кожного навчального закладу  з тим, щоб за допомогою краєзнавчих матеріалів сприяти вихованню у молоді почуття патріотизму, національної свідомості, високої моральності. 

Історія, результати участі в ІІІ (обласному етапі) Всеукраїнської учнівської олімпіади

03 лютого 2018  року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії на базі  Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня». Команду району представляли Демченко Іван, Васильєва Марія та Ващенко Максим. За остаточними  результатами під керівництвом креативного невтомного наставника Кравчук Тетяни Вікторівни абсолютним переможцем в області став учень 11-Б класу Ващенко Максим, здобувши диплом І ступеня. Поки рухаємося, доти і розвиваємося, і хочеться, щоб розвиток цей не припинявся. Тож бажаємо нескінчених шляхів розвитку. Пишаємося!

Хімія, результати участі в ІІІ (обласному етапі) Всеукраїнської учнівської олімпіади

03 лютого 2018  року відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії на базі  Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня». Команду Бородянського району представляв  учень 9-В класу Андрущенко Василь (учитель Канюка Юлія Миколаївна),  який втретє став призером обласних змагань, здобувши диплом ІІІ ступеня. Бажаємо  не зупинятися на досягнутому, нехай доля дарує більше нових можливостей, багате та цікаве життя! 

“Аж до небес підносить СЛОВО”

Сьогодні  відбулося друге заняття обласного майстер-класу «Організація роботи з обдарованими дітьми на уроках української мови та літератури і в позаурочний час» (керівник – Шарапа Лариса Іванівна; координатор – Бичевська Лідія Василівна) на тему «Система роботи з обдарованими дітьми на уроках літератури». Захід розпочався приємною розмовою з присмаком кави, привітальним словом директора школи Лазутіної О.В. та оригінальним танком «Весняночка».

Вибір підручників для 5-го класу на 2018/2019 н.р.

Протокол засідання педагогічної ради 

Музей унікальних  мінералів

13 лютого до БСЗОШ І-ІІІ ст. № 2 завітав переїзний  «Музей унікальних  мінералів»  міста Дніпра. Цікавий, непосидючий, веселий доповідач Садиров Дмитро ознайомив дітей з мінералами, зібраними в різних регіонах світу: бірюза, аметист, пірит, халцедон, берил, цирконій, доломіт тощо. Учні з цікавістю розглядали шматок метеорита, знайдений на території Туреччини, штучно створений мінерал каліфорній. Найбільше всіх присутніх здивував череп шаблезубої кішки, яка населяла нашу планету в дольодовиковий період. Тепер діти знають, що світ мінералів –  надзвичайний та дивовижний: каміння вміє дихати, буває пухнастим, реагує на хороших і поганих людей. Світ розкриває багато таємниць. Скільки всього непізнаного чекає попереду. Чекаємо на нові зустрічі й відкриття. 

Фотозвіт

Розвиваємо дослідницькі здібності, винахідництво та відновлюємо лідерство в галузі природничих наук

З метою пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань в Україні відбувається Міжнародний інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”. Нагороджуємо координатора цієї захоплюючої гри Слухай Тетяну Іванівну та вчителів нашої школи Стасюк Аллу Миколаївну, Білик Антоніну Анатоліївну, Лису Тамару Валентинівну, Ковальчук Людмилу Анатоліївну, класні колективи яких стали найактивнішими учасниками.

“У жодному разі  не можна змиритися з тим, щоб нове відкриття у науці було відомо лише небагатьом ученим у цій галузі, навіть якщо вони можуть повністю оцінити його, розвинути і застосувати у своїй роботі. Обмежити коло обізнаних невеличкою групою спеціалістів означає знищити дух народу, а відтак – це шлях до духовного зубожіння” (Альберт Ейнштейн, 10 вересня 1948 року)