Коли буде ЗНО?

ЗНО цього року точно відбудеться, переконує Любомира Мандзій. Навчальний рік для усіх учнів та студентів, крім випускних класів і курсів закінчиться 1 липня. Для решти – є кілька варіантів.

  • Варіант 1. ЗНО стартує в останній тиждень червня та закінчиться орієнтовно в середині, якщо школи відновлять роботу у травні. Пробне тестування проведуть у травні. В такому випадку вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.
  • Варіант 2. Якщо учні повернуться до шкільних парт у червні, то і пробне, і основне ЗНО проведуть того ж місяця.
  • Варіант 3. У випадку, коли карантин продовжать до серпня, то усі, крім випускних класів, у перший місяць наступного навчального року наздоганятимуть матеріал. Учні 11-х класів здаватимуть незалежне оцінювання в середині серпня – до середини вересня. Вступна кампанія завершиться до середини жовтня, тому навчання першокурсники почнуть уже в листопаді. Інші студенти – з 1 вересня.

Карантин продовжено

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно.

Відповідне рішення Уряд ухвалив сьогодні.

Таким чином, усі заклади освіти незалежно від форми власності та сфери управління мають продовжити карантинні заходи до відповідного терміну.

Також передбачається зміна формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Докладна інформація про це буде оприлюднена на сайті МОН завтра.

Увага!

З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Скільки коштуватиме пробне ЗНО-2020

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість участі у пробному зовнішньому оцінюванні для осіб, які мають намір використати цей інструмент при підготовці до тестування.

У 2020 році вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 138 до 150 грн, залежно від регіону проживання учасника, – пише Освіта.ua.

» Read more

ЗНО 2020

ЗНО 2020

Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.

До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 15 червня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 26 травня, з фізики — 28 травня, з іспанської, німецької, французької мов — 1 червня, з англійської мови — 2 червня, з історії України — 4 червня, з біології — 9 червня, з географії — 11 червня.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.

Також повідомляємо, що зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання,  затвердженим наказами Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2018 року №696, від 20 грудня 2018 року № 1426.