Навчання з цивільного захисту

16 грудня у закладі освіти відбулися чергові навчання з теми: «Цивільний захист учасників освітнього процесу в період воєнного стану».

До навчання  долучилися медична сестра закладу Романенко Оксана, практичний психолог Купрієнко Тетяна, вчитель основ здоров’я Артемова Світлана.

Під час навчання опрацьовувалися наступні питання:

  1. Організація цивільного захисту в закладі.
  2. Практики формування безпечної поведінки учасників освітнього процесу.
  3. Клас безпеки як складова безпечного освітнього середовища НУШ (обговорювали необхідність у закладі).
  4. Психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Нагадування!!!

Пам’ятка дотримання заходів пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів. Будьте уважні та обережні! Бережіть своє здоров’я!

Powered By EmbedPress

Пожежна безпека в навчальних закладах.

  1. Протипожежна профілактика

У перший день семестру проводять інструктаж з усіма дітьми і персоналом щодо процедури евакуації на випадок пожежі. Його повторюють раз на півріччя, про що роблять відповідний запис у класному журналі. Варіанти евакуації можуть змінювати.

У приміщеннях та на території закладу освіти заборонено курити і розкидати запалені сірники, застосовувати в приміщеннях відкритий вогонь (паяльні лампи, факели тощо). Не дозволено розпалювати вогнища, спалювати сміття, відходи, пакувальні матеріали.

Належить постійно тримати робоче місце в чистоті. Використовувати пожежний інвентар та інструменти можна тільки за призначенням.  

Не користуватися у приміщеннях електрокип’ятильниками, електрочайниками (крім спеціально відведених і обладнаних для цього місць), не залишати без нагляду ввімкнені в електромережу кондиціонери, комп’ютери, радіоприймачі тощо.

Черговим учням після закінчення уроків належить зачинити вікна, вимкнути освітлення, електроживлення приладів та обладнання (за винятком чергового освітлення та електрообладнання, яке, за вимогами технології, повинно працювати цілодобово).

» Read more

Дії в разі терорестичного акту

Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту:

– не торкайте у вагоні поїзда, під’їзді або на вулиці нічийні пакети (сумки), не підпускайте до них інших. Повідомите про знахідку співробітника міліції;

– у присутності терористів не виказуйте своє невдоволення, утримаєтеся від різких рухів, лементу й стогонів;
– при погрозі застосування терористами зброї лягайте на живіт, захищаючи голову руками, подалі від вікон, засклених дверей, проходів, сходів;
– використайте будь-яку можливість для порятунку;
– якщо відбувся вибух – вживайте заходів щодо недопущення пожежі та паніки, надайте домедичну допомогу постраждалим;
– намагайтеся запам’ятати прикмети підозрілих людей і повідомте їх прибулим співробітникам спецслужб.

» Read more
1 2