Адміністрація ліцею повідомляє

Згідно з розпорядженням відділу освіти Бородянського ОТГ від 27.05.2020 прийом документів щодо зарахування дітей до 1 класу відбуватиметься з 1 по 30 червня 2020 року з 9.00 до 16.00 щодня. 

      Документи, необхідні для зарахування:

  • паспорт із пропискою або інший документ, що засвідчує проживання на території обслуговування закладу;
  • копія свідоцтва про народження;
  • медична довідка за формою № 086-1/о (для тих, кому виповнилося 6 років) та за формою  № 063/о “Карта профілактичних щеплень”

Згідно з постановою уряду про продовження карантину до 22 червня звертаємо увагу на дотримання санітарно-гігієнічних, протиепідеміологічних правил та обмежень під час прийому заяв.

Батькам майбутніх першокласників!

Процес набору у 1клас в зв’язку з непростою епідеміологічною ситуацією відтерміновано. Зважаючи на запити батьків, адміністрацією ліцею оголошено попередню електронну чергу набору.

Усі охочі можуть заповнити електронну форму за посиланням.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ

25 запитань, відповіді на які повинен знати майбутній першокласник

Готовність дитини до школи перевіряється різними методами – тестування, аналіз малюнків, вміння копіювати написані слова, шукати зайве на картинках тощо. Але для батьків, які вагаються, у якому віці відправляти дитину до школи, гарними показниками повинні бути словниковий запас дитини, її вміння чітко висловлюватися.

На сайті Mamabook підготував експрес-тест у відповіді запитань. Батьки та вихователі легко зможуть визначити рівень готовності майбутнього школяра. Проведіть самостійно співбесіду зі своєю дитиною.

» Read more

Шановні батьки майбутніх першокласників, громадськість селища!

          Інформуємо про порядок зарахування дітей до 1 класу у 2020/2021 навчальному році.

          Зарахування до навчального закладу відбуватиметься за попередніми нормативними документами: наказ Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року №564/32016.

» Read more