Науковий підхід

Наша учениця Ситник Дарія з 10-А класу, захистила наукову роботу МАН у секції “Психологія” на тему «Анорексія як негативний наслідок харчової поведінки сучасних підлітків». Так молодь з допомогою учительки біології Черток І.В. популяризує правильні поведінкові патерни щодо здорового харчування

Вода – джерело життя

Позитивний відгук серед учнів отримала акція «Вода – джерело життя» у рамках тижня здоров’я у ліцеї. Ми були приємно вражені, коли дізналися, як багато учнів та вчителів носять із собою пляшечки з водою, щоб відновити природний баланс! Сучасне покоління навіть використовує спеціальні програми-нагадування на телефоні на кшталт Water Time, Waterbalance та Water Your Body, які сигналізують, коли пора пити воду! Неможливо не радіти, коли бачиш таких свідомих, просунутих та уважних до свого здоров’я молодих людей!

Цікава подорож

На зимових канікулах учні 4-В, а також 3-Г класів разом з класними керівниками відвідали хлібозавод «Кулиничі». Досвідчені пекарі показали дітям гарний приклад та розповіли всі секрети виробництва: від замішування тіста до пакування хліба з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог. Потім їм продемонстрували фільм про історію випікання. Школярі залюбки долучилися до благородної справи наших предків і спробували самостійно, але під кваліфікованим керівництвом, створити власні смачні вироби! Після остаточного приготування у печі, їх очікувало приємне чаювання з власноруч виліпленими рогаликами з фруктовим джемом.

До Дня Святого Миколая

Ліцеїсти організували благодійний ярмарок, на який кожен клас приніс корисні домашні страви та напої: ягідні пироги, цільнозернове печиво, пряники з горіхами, кекси з сухофруктами, вітамінні фруктові салатики, компоти, морси та фреші. Діти охоче купували та пригощалися смаколиками, адже приготована вдома їжа набагато смачніша, корисніша та безпечніша від купленої в супермаркеті чи замовленої в кафе.

«Подорож стежинами здоров’я»

Між 6-ми класами відбулася гра-квест «Подорож стежинами здоров’я» для отримання школярами знань про здоровий спосіб життя, здорове харчування та стимулювання в учнів позитивного ставлення до навколишньої дійсності.

Каша з гарбуза

У рамках етнографічного фестивалю «Дерево роду» у вересні пройшов конкурс-виставка «Пан Гарбуз», де не лише обрали найбільшого гарбуза, а і почастували усіх охочих корисною гарбузовою кашею.