Підсумки Року англійської мови

Закінчився Рік проведенням Тижня англійської мови, який було розпочато акцією“Привітайся англійською мовою” та експрес-інтерв’ю “English and Yourself”, організованих на комукативному принципі з метою активізації мовленнєво-розумової діяльності та залучення всіх членів навчально-виховного процесудо шкільного життя.  Вихованню любові до української культури та мови, розвитку уваги, організованості, вмінню включатись в розумову роботу сприяло написання єдиного диктанту “I’m Lucky to be a Ukrainian” для учнів 5-11 класів, крім того учні мали змогу перевірити свій рівень володіння культурою письма. » Read more

Cпівпраця з фондом розвитку спільноти

Вчителі англійської мови Качаленко Н. В., Саханда С. М., Крохоткіна Т. В., Малкова В. А. співпрацюють з фондом розвитку спільноти, Бородянським центром СПР та Британською благодійною організацією «Лінія життя дітей Чорнобиля», які надають унікальну можливість оздоровитися за кордоном, в гостинних британських родинах дітям Бородянщини із малозабезпечених родин, сімей учасників АТО, що змушені проживати на вражених радіацією територіях.

Cпівпраця з фондом розвитку спільноти Cпівпраця з фондом розвитку спільноти

» Read more

Мовний табір Fun Time Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2

У мовному таборі Fun Time Бородянської СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 працювало дві групи (Wi Fi та Family). Учні 5-6 класів уже мають певний запас знань, тому метою роботи було дати дітям можливість використати свої знання в ситуаціях, максимально наближених до реальних. Діти проводили зарядку, переглядали мультфільми, проводили чаювання, захищали презентації, співали пісні та проводили екскурсії вулицями рідного селища англійською мовою. Кожній події передувало повторення лексичного матеріалу та правил етикету в ігровій формі. Найяскравішою подією була поїздка до Музею популярної науки Експериментаніум. До послуг учнів був екскурсовод, який володів англійською мовою, пояснення до експонатів по-англійськи та унікальна можливість все спробувати власноруч. Реактившоу вразило та зацікавило хімією кожного учня. А ще всі зрозуміли, що англійська мова- це вікно у широкий світ, де можна не лише дізнатися багато цікавого, але і необхідно презентувати своє. Дні в таборі дійсно стали для всіх учасників часом корисних розваг.

   Фотозвіт

Учнівська творчість. Презентації англійською мовою

1. Дмитро Навальний. My Favourite Writer
2. Ірина Ліхачова. My Favourite Writer
3. Анастасія Овсієнко. My Favourite Writer
4. Маргарита Івахненко. My Favourite Book
5. Дарія Кримінська. My Favourite Book
6. Анастасія Пашковська. My Favourite Film
7. Анастасія Пономарьова. My Favourite Film
8. Олександр Марченко. My Favourite Film

Казка-гра “Попелюшка” (сценарій)

Сценарій проведення англомовної гри у формі казки для учнів. Мета ‑ в ігровій формі поглибити знання учнів про казки англійською мовою; розвивати ерудованість, творчі здібності, естетичний смак, уміння працювати у групі; виховувати любов до казки, підвищувати духовно-культурний рівень учнів.
Сценарій казки “Попелюшка”

dscn6665 dscn6674
dsc03300 dsc03263
dsc03274 dscn6679

Семінар вчителів англійської мови

З метою підвищення мотивації учнів до вивчення англійської мови 20.04. 2016 на базі Бородянської СЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 проведено районний семінар-практикум учителів англійської мови з теми «Методологія навчання граматики англійської мову у 1-2 класах» в якому взяли участь 22 учителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів району, методисти Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL.
Старший методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL Олена Міходуй провела методичний тренінг «Методологія навчання граматики англійської мови у 1-2 класах».
Методист Міжнародного освітньо-методичного центру PEARSON-DINTERNAL Сосіна Анна ознайомила присутніх з новинками навчально- методичної літератури британських видавництв та подарувала літературу для вчителів англійської мови.
Здобуті знання допоможуть вчителям надавати учням загальноосвітніх навчальних закладів району поглиблені знання з англійської мови.

Корисні матеріали:
Іноземні мови: навчальна програма для загальноосвітніх та спеціальних НЗ
Календарно-тематичне планування з англійської мови (Fly High 1)
Календарно-тематичне планування з англійської мови (Fly High 2)
Календарно-тематичне планування з англійської мови (Fly High 3)
Календарно-тематичне планування з англійської мови (Fly High 4)

Фотозвіт

dsc03409 dsc03401
dsc03420 dsc03441
dsc02294 dsc02265
dsc02240 dsc02222

 

Тиждень англійської мови у Бородянській СЗОШ №2

З 22 по 29 січня 2016 року в Бородянській СЗОШ І-ІІІ ступенів №2 проходив тиждень англійської мови.
Учні школи брали активну участь у різноманітних заходах. Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий аспект в змісті навчання мови; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Протягом тижня проводились такі заходи:

» Read more