Закріплена територія обслуговування

Адміністрація Бородянського академічного ліцею інформує, що за закладом згідно з рішенням виконавчого комітету Бородянської селищної ради від 06.02.2020року №62 закріплена територія обслуговування: вулиці Ботанічна, Будівельників, Довженка, Джерельна, Грушевського, Коцюбинського, Велика, Паркова, Семашка, Незалежності, Набережна, Київська, Лугова, Центральна від №304 до №340, Центральна від №353 до №423, Центральна №427а, Ковельська, Машинобудівників, Пушкінська, Весела, Лісова, Садова, Європейська, Нова, Робоча; провулки: Семашка, Будівельників, Коцюбинського, Грушевського.

Відповідальна за зарахування дітей:

Олена Вікторівна Лазутіна, директор, телефон (04577) 5-10-35

Вимоги до оформлення дублікатів документів про освіту

Витяг з Порядку замовлення закладами освіти Київської області документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту, видачі та обліку їх карток, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.12.2019 № 326      

 VІ. Дублікати карток документів

6.1. Дублікати документів про освіту державного зразка видаються в разі їх утрати, а також пошкодження, які призвели до порушення їх цілісності чи до знищення всіх або більшості реквізитів, відсутність яких унеможливлює встановлення власника документа. У разі, якщо первинний документ містив помилку у прізвищі, імені, по батькові власника, дублікат картки виготовляється з урахуванням необхідних змін за наявності документального підтвердження правильності написання прізвища, імені, по батькові (завірена власником копія документа, що засвідчує особу, виданого до отримання оригіналу документа про освіту, нотаріально затверджений переклад іноземного документа, документа, оформленого іншою мовою (у т. ч. російською).

» Read more

Інструкція, як зберегти свою нервову систему в умовах карантину (Психолог Анастасія Рубцова )

На думку психолога, головна небезпека більшості з нас загрожує не зовні, чи від пекельного вірусу, а зсередини. Ніхто не був готовий до домашнього арешту і до ізоляції. Тим більше, ми ж нічим і не завинили!

Багато сімей так влаштовані всередині, що просто не пристосовані 24 години на добу проводити на одній кухні – і це не означає, що «сім’ї погані» чи «немає душевної близькості», або «проблеми, що накопичилися у відносинах», а просто комусь необхідна дистанція ближче, а комусь далі. І коли нас змушують насильно цю дистанцію скорочувати, та ще утримують в такому стані довго, виникають дуже неприємні спецефекти. Аж до психічних розладів і сімейного насильства.

» Read more

Корисні підказки: як правильно планувати час під час карантину

      Карантин — річ, звичайно, несподівана. Але цей час дистанційного навчання можна використати не тільки для захисту здоров’я, а ще й для тренування навички планування справ.

     Пропонуємо вам поради, що допоможуть вам плідно працювати протягом цього часу. А головне — встигнути відпочити!

» Read more

5 ідей для проведення корисного дозвілля з дітьми:

  • Настільні ігри неодмінно мають захопити вашу дитину. Їх варто обирати за віком. Для учнів початкової школи буде цікаво пограти у «ходилки-бродилки з кубиком», для підлітків та старшокласників – монополію та інші ігри, які розвивають логічне мислення. Лото, карти, пазли – теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку.
» Read more

STOP БУЛІНГ

Булінг (від анг. to bull – переслідувати) – небажана агресивна поведінка дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили.

ПОРАДНИК

 

Шляхом пізнання Істини, Добра, Краси

Духовно-моральне, патріотичне і сімейне виховання є наріжним каменем виховного процесу. Воно допомагає формувати у дітей та молоді високоморальні якості, патріотичну та громадянську свідомість, ціннісні орієнтири, які ведуть людину шляхом пізнання Істини, Добра, Краси. Виховувати – це “ховати” від зла.  “Діти – це дорогоцінний дар Божий і ні з чим не зрівняний скарб, і до них потрібно ставитися з величезним піклуванням,” –  писав класик педагогіки Я.А.Коменський. Тому для всебічного і гармонійного  розвитку учня важливо, щоб освітній процес базувався не тільки на основі наукового осмислення дійсності, але й на скарбах духовного, морального і культурного надбання українського народу і людства в цілому.

» Read more
1 2 3 4