Міс Осінь – 2016

Настала пізня осінь. Швидко закінчується день, не вистачає сонечка і тепла. У такі похмурі дні традиційний конкурс «Міс Осінь» став особливим осередком осяйної радості та родинного затишку для учнів, батьків, учителів. Дівчата чекали на нього з нетерпінням, аби показати себе у всій красі, продемонструвати школі свої здібності і таланти, здобути почесне звання «Міс Осінь».
Журі довелося нелегко: усі учасниці 5-7 класів виявилися граційними і натхненними міс. Тому кожна отримала відзнаку. А перемогу здобула юна поетеса, в очах якої – увесь світ, ніжна і романтична Дарина Старостенко, учениця 5-Б класу.
P.S. Звичайно, жодне свято неможливе без організації. Уважними, гарними та піднесеними були незмінні ведучі свята Скотаренко Юлія та Позняк Максим. А вболівальників заохочував творчий дует 5-А класу Поперечна Вікторія та Белясник Андрій.
Свято розпочинав танцювальний колектив 6-Б класу «Красуні у капелюшках»: Матвійчук Софія, Перегуда Вероніка, Рябущиць Леся, Слеб Анастасія, Сурело Елеонора, Тімкова Єлизавета, Тущенко Анастасія.
Запрошені артистки, дует 2-Г класу – Олексієнко Катерина та Тімкова Оленка – розбурхали зал веселою піснею. І, звичайно ж, флешмоб та дискотека від старшокласників Ліснічука Владислава та Коваленко Альбіни і Коваленко Каріни подарували шалену радість і веселощі для всіх дітей.
Спасибі всім! Вітаємо красунь!
Фотозвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*