А ви не знали про наші досягення???

Маємо перші підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Приємно, що учні нашої школи продемонстрували високий рівень знань та ввійшли до складу обласної команди.

 Особливо шкільна родина вітає Сухенко Анастасію, ученицю 8-Б класу, яка результатом наполегливої праці, під керівництвом наставника Шарапи Лариси Іванівни, стала абсолютним переможцем в області з української мови та літератури! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягти нових вершин.

  Пишаємося успіхами Андрущенка Василя, учня 8-В класу, який виборов диплом ІІ ступеня та Ващенка Максима, який отримав диплом ІІІ ступеня з географії. Подяка наставникам Слухай Тетяні Іванівні та Костів Тетяні Василівні за підготовку призерів обласних змагань.

Достойно виступили на олімпіаді з української мови та літератури Андрущенко Олена, учениця 10-Б класу (керівник Івахненко О.М.); олімпіаді з математики Ус В’ячеслав, учень 9-А класу (керівник Сахарук М.М.).
Бажаємо і надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук! Зичимо нових звершень задля процвітання нашої школи та держави!

5 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*