Підсумки Року англійської мови

Закінчився Рік проведенням Тижня англійської мови, який було розпочато акцією“Привітайся англійською мовою” та експрес-інтерв’ю “English and Yourself”, організованих на комукативному принципі з метою активізації мовленнєво-розумової діяльності та залучення всіх членів навчально-виховного процесудо шкільного життя.  Вихованню любові до української культури та мови, розвитку уваги, організованості, вмінню включатись в розумову роботу сприяло написання єдиного диктанту “I’m Lucky to be a Ukrainian” для учнів 5-11 класів, крім того учні мали змогу перевірити свій рівень володіння культурою письма.
Протягом тижня діяла виставка дитячих малюнків (1-4 класи) «Улюблена літера англійського алфавіту» та конкурс різдвяних листівок-побажань (5-8 класи) “We wish you a Merry Christmas”.
Для учнів 5-11 класів організовано інтерактивний конкурс «Впізнай прислів’я», акцію «Знайди прислів’я», розміщено питальник та бланк відповідей до інтелектуальної гри “What? Where? When?”. Заходи спрямовані на розширення знань про історію, культуру та традиції англомовних країн.
Основним інструментом впровадження компетентного підходу до навчання англійській мові була зустріч із гостями з Великобританії Gaynor&Alastair Mаnthorpe. Учні провели англомовні екскурсії до шкільного музею та школою, презентуючи навчальний заклад. Учитель англійської мови Саханда С.М. з учнями 10-Б класу провела прес-конференціюз носіями мови, де учні старших класів практикували вміння вести бесіду, навички спонтанного діалогічного мовлення (задавати запитання, давати відповіді, сприймати на слух автентичний матеріал) .Учні 6-В та 7-А класів (Пісковець О.С.) за допомогою пісень та віршів привітали англійців з Різдвом, виконуючи колядки продемонстрували артистизм, вільне володіння мовним матеріалом.
Учні початкової школи були залучені до конкурсу rebus-race “I am Сurious” та розвивально-пізнавальної квест-гри “Train into English”,метою яких стала актуалізація знань, умінь і навичок учнів з різних тем, розвиток ерудиції, організація неформального учнівського спілкування.
Учні 5-6 класів продемонстрували вміння здобувати інформацію іноземною мовою, працювати в команді, відчувати взаємодопомогупід час проведення квест-гри “I Love English”. Учні 7-А класу провели позакласний захід – Подорож у казку для учнів 5-х класів“Cinderella”. П’єса мала неабиякий успіх, учасники продемонстрували високий рівень володіння англійською мовою, акторський талант, доцільно було підібрано декорації, костюми, музичні паузи.
Учні 9-11 класів підготували цікаву інформацію та презентували її на фестивалі англомовних країн «Ми різні – ми рівні».
Завершився предметний Тиждень загальношкільною лінійкою “Christmasis Сoming”, де учні розказували вірші та співали пісні, було підбито підсумки заходів, нагороджено переможців конкурсів та найактивніші колективи.
14 грудня відбувся День англійської у середніх закладах освіти . Цього дня у школі були проведені відкриті уроки з переглядом мультиплікаційних фільмів за творами Вільяма Шекспіра, запропонованих Британською радою.

Фотозвіт

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*