ЗНО 2019 (основна сесія)

Нормативна база ЗНО-2019

Наказ Міністерства освіти і науки України від 10.01.2017 № 25 “Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти”
Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторинг якості освіти, затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 № 1095 (в редакції постанови КМУ від 08.07.2015 № 533);
Наказ Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»;
Наказ Міністерства освіти і науки України від 27.07.2016 № 888«Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77»;

НОВАЦІЇ, ГРАФІК, ПРЕДМЕТИ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 урегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів:

• українська мова і література
• історія України
• математика
• біологія
• географія
• фізика
• хімія
• англійська мова
• іспанська мова
• німецька мова
• французька мова

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

Переклад завдань сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії здійснюватиметься кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською та угорською мовами.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

ДЕРЖАВНА ПІДСУМКОВА АТЕСТАЦІЯ У ФОРМІ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ

Результати зовнішнього оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1–12 балів) за освітній рівень повної загальної середньої освіти  для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти:

 • українська мова і література (частина з української мови) (обов’язково);
 • математика або історія України (період ХХ — початок ХХІ століття) (на вибір випускника);
 • один з предметів із запропонованого вище переліку (на вибір випускника).

Учням, які виберуть для проходження державної підсумкової атестації іноземну мову, результат за ЗНО буде зараховано як результат за ДПА (за шкалою 1–12 балів), залежно від рівня, на якому вони цю мову вивчали:

 • для тих, хто вивчав мову на профільному рівні, оцінкою за ДПА буде результат виконання всіх завдань;
 • для тих, хто вивчав мову на рівні стандарту або академічному, оцінкою за ДПА буде результат виконання завдань 1–32, 39–43, 49–53, 59.

Важливо наголосити, що 2019 року учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які цього року завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, обов’язково проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання з двох предметів: з української мови і  математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір.

ВСТУП

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України, 2019 року під час вступу до вишу зараховуватимуть результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018 та 2019 років з усіх предметів, крім іноземних мов. Якщо як конкурсний предмет встановлено іноземну мову, вступник має право подавати оцінку із сертифікатів 2018 та 2019 років з однієї з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська) на власний розсуд.

Міністерство освіти і науки та аналітичний центр CEDOS підготували поради для вступників щодо вибору університету та спеціальності.

У 2019 році ЗНО пройде з 20 травня до 12 липня

НаказомМіністерства освіти і науки України від 22 серпня №931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Програми ЗНО на 2019 рік (оновлені)

Згідно вимог статті 45 Закону України «Про вищу освіту», оприлюднено нові програми ЗНО-2019. Перелік оновлених програм зовнішнього незалежного тестування 2019 року, що додаються: українська мова та література, математика, хімія, історія України, географія, біологія, фізика, англійська мова, німецька, французька та іспанська мови (російську — видалено).

Вищевказані програми ЗНО на 2019 рік затверджені Наказом Міністерства освіти і науки України № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Розширено й перелік обов’язкових предметів.

Відмінною рисою змін у тестових завданнях ЗНО 2019 року є доповнення програми з іноземних мов (зокрема, англійської) новою вимогою щодо «аудіювання», тобто розуміння мови на слух. Згідно із Загальноєвропейськими Рекомендаціями з мовної освіти, завдання складаються з рівня В1 та В2.

Програми зовнішнього незалежного оцінювання

  обговорення — в коментарях

  • Українська мова та література
  • Історія України
  • Англійська мова
  • Французька мова
  • Іспанська мова
  • Російська мова
  • Німецька мова
  • Математика
  • Географія
  • Біологія
  • Фізика
  • Хімія

  Заплановані МОН нововведення у ЗНО в 2019 році

  Тестові завдання зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року МОН планує зробити диференціальними. Для учня це означає підвищений рівень складності тестів ЗНО з профільних напрямків. Наприклад, якщо абітурієнт вступає на філологічний факультет, тестове завдання з української мови і літератури буде складнішим. Таким чином,тренд ЗНО-2019— диференціація!

  ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019

  МАТЕМАТИКА – 21 травня

  УКРАЇНСЬКА МОВА І ЛІТЕРАТУРА – 23 травня

  ІСПАНСЬКА МОВА – 27 травня

  НІМЕЦЬКА МОВА – 27 травня

  ФРАНЦУЗЬКА МОВА – 27 травня

  ФІЗИКА – 30 травня

  ІСТОРІЯ УКРАЇНИ – 04 червня

  БІОЛОГІЯ т- 06 червня

  ГЕОГРАФІЯ – 11 червня

  ХІМІЯ – 13 червня

  Тести ЗНО онлайн

  Рейтинг шкіл Київської області 2018 року

  Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2018 року.

  У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2018 році.

  Школи у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи. Детальніше про алгоритм розрахунку рейтингового бала дивіться за посиланням. Рейтинг минулого року дивіться за посиланням.

  Рейтинг шкіл Київської області

  Назва навчального закладуМісцеTOPРейт. балБал ЗНОУчнів / тестівСклав (%)
  Товариство з обмеженою відповідальністю “Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.: початкова школа, гімназія, ліцей “Ворзель”163150.8177.31/3100
  Бучанська Українська гімназія284149.1174.212/39100
  Славутицький ліцей Славутицької міськради Київської обл.395148168.753/186100
  Бориспільський НВК “Гімназія “Перспектива”-ЗОШ І-ІІ ст.” імені Володимира Мономаха Бориспільської міськради Київської обл.4123146.7166.562/20999
  Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Ліцей-Мала академія наук» Білоцерківської міськради Київської обл.5139146168.728/103100
  КЗ КОР “Фастівський ліцей-інтернат”6143145.8167.340/145100
  Фастівський НВК “Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №9” Фастівської міськради Київської обл.7154145.3165.753/182100
  Бучанська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міськради Київської обл.8201143.4164.942/132100
  НВК “Гімназія – загальноосвітній навчальний заклад І ст. міста Обухова” імені Володимира Мельника9223142.5165.521/7599
  Боярський НВК “Гімназія – ЗОШ І ст.” Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.10240141.9162.151/17499
  Бориспільський НВК “Ліцей “Дизайн-освіта” імені Павла Чубинського – спеціалізована школа І-ІІІ ст.” Бориспільської міськради Київської обл.11277140.9163.623/76100
  Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №7 Броварської міськради Київської обл.12328139.7158.264/22599
  Білоцерківська гімназія № 2 Білоцерківської міськради Київської обл.13342139.5160.834/119100
  Бориспільський НВК “Спеціалізована школа І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.” імені Костянтина Могилка Бориспільської міськради Київської обл.14366139160.829/9699
  Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 Броварської міськради Київської обл.15425137.5156.754/18798
  Плосківське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Броварського р-ну Київської обл.16491136.3159.67/2696
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 18 Білоцерківської міськради Київської обл.17502136.1156.833/12098
  Рокитнянський районний ліцей Київської обл.18516135.8158.217/5998
  Ірпінська вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Ірпінської міськради Київської обл.19525135.7159.51/4100
  Таращанський НВК “Гімназія “Ерудит” – ЗОШ І ст.” Таращанської райради Київської обл.20527135.6156.830/10099
  Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов(школа лінгвістики) імені Заріфи Алієвої Ірпінської міськради Київської обл.21544135.3153.960/19997
  Білоцерківський колегіум Білоцерківської міськради Київської обл.22586134.7153.752/18198
  Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.23594134.7154.743/14096
  Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міськради Київської обл.24633134.1153.449/16398
  Броварська гімназія імені С.І.Олійника Броварської міськради Київської обл.25644133.9153.050/17196
  Боярський НВК “Колегіум – ЗОШ І-ІІІ ст. №3” Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.26645133.9152.157/20698
  Шамраївський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Сквирської райради Київської обл.27646133.9157.15/16100
  Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Васильківської міськради Київської обл.28656133.8154.334/11699
  Білоцерківське навчально-виховне об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ст.” Білоцерківської міськради Київської обл.29660133.7150.381/26994
  Броварський НВК Броварської міськради Київської обл.30662133.7151.858/20898
  Глевахівська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.31716132.9154.817/58100
  Технічний ліцей Національного Технічного Університету України “КПІ” Вишгородської міськради Київської обл.32722132.8154.619/6298
  Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міськради Київської обл.33743132.5149.174/26497
  Іванківський районний ліцей34746132.5153.424/9499
  Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 Броварської міськради Київської обл.35770132.2151.448/15999
  КЗ Миронівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ліцей” Миронівської райради Київської обл.36778132.1152.826/9998
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 Білоцерківської міськради Київської обл.37779132.1151.246/16097
  Приватний НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок “Міцва-613” м.Біла Церква Київської обл.38780132.1154.312/41100
  Переяслав-Хмельницька гімназія Переяслав-Хмельницької міськради Київської обл.39789132153.418/69100
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Катюжанська ЗОШ 1-3 ст. Вишгородської райради Київської обл.40811131.6153.513/49100
  Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.41813131.6152.128/10198
  КЗ Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Миронівської райради Київської обл.42818131.5152.621/79100
  Бучанський НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.” №4 Бучанської міськради Київської обл.43840131.2148.762/22098
  Пісківська гуманітарна гімназія44841131.2153.212/4498
  Боярська вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.45865130.9153.66/17100
  Богуславська спеціалізована школа №1 “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів” Богуславської райради Київської обл.46894130.7150.635/11998
  Гатнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.47966130152.110/3297
  Богуславський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №3 – гімназія” Богуславської райради Київської обл.48967130151.713/47100
  Кагарлицький НВК “ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей” Кагарлицького р-ну Київської обл.49979129.8151.513/4898
  Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.50981129.8151.216/5997
  НВК “Сквирський ліцей – ЗОШ І-ІІ ст.” Сквирської райради Київської обл.511039129.3150.813/5098
  Перемозький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Баришівської райради Київської обл.521065129151.17/2796
  Українська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням окремих предметів Обухівської райради Київської обл.531078128.9148.832/11298
  Опорний навчальний заклад Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківської райради Київської обл.541199127.8149.67/27100
  НВК “Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №5 з поглибленим вивченням іноземних мов – ЗОШ І-ІІІ ст. №5” Обухівської міськради Київської обл.551204127.7145.354/19797
  Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Фастівської міськради Київської обл.561217127.6147.630/9897
  Великоснітинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Фастівської райради Київської обл.571219127.6149.56/23100
  Лемешівська ЗОШ І-ІІІ ст. Яготинської райради Київської обл.581226127.5149.55/20100
  Товариство з обмеженою відповідальністю «Приватний загальноосвітній навчальний заклад ІІІ ст. «Ліцей «Міжнародний вимір»591245127.3148.910/3397
  Горошківське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Тетіївської райради Київської обл.601248127.3149.35/17100
  НВК “Узинська гімназія” Білоцерківського р-ну Київської обл.611255127.2148.512/4698
  Яготинський НВК “Спеціалізована школа – ЗОШ І-ІІІ ст. №2” Яготинської райради Київської обл.621311126.7147.122/7799
  Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міськради Київської обл.631429125.5143.647/16294
  КВНЗ КОР “Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж”641435125.4144.996/10599
  Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Петра Тисьменецького Сквирської райради Київської обл.651445125.3145.621/7196
  Тетіївський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей” Тетіївської райради Київської обл.661465125.2144.234/12395
  Згурівський НВК “Гімназія – ЗОШ І ст.” Згурівського р-ну Київської обл.671467125.2145.716/6298
  Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.681470125.2142.363/20096
  Ірпінський НВК “Школа І-ІІ ст. – Коцюбинський гуманітарний ліцей” Ірпінської міськради Київської обл.691489125145.022/8093
  Фастівська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов Фастівської міськради Київської обл.701496124.9145.715/50100
  Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №13 Ірпінської міськради Київської обл.711516124.8142.650/17098
  Гребінківська гімназія Васильківського р-ну Київської обл.721533124.7145.216/5898
  Немішаївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1731594124.3144.914/5196
  Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.741604124.1144.024/8296
  Забірська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.751611124.1144.812/4698
  Бородянська спеціалізована школа – загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів761635123.9141.446/17795
  Вишнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.771646123.8141.843/15696
  Навчально – виховний комплекс “Вишгородська районна гімназія “Інтелект” – ЗОШ І ст.” Вишгородської райради Київської обл.781671123.6141.444/16296
  Хотівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.791705123.3142.726/9395
  Білоцерківська спеціалізована природничо-математична школа І-ІІІ ст. № 16 ім. М.О.Кириленка Білоцерківської міськради Київської обл.801731123.1139.558/21897
  Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Васильківської міськради Київської обл.811759122.9142.724/7697
  Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Васильківського р-ну Київської обл.821764122.8142.328/8996
  Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Васильківської міськради Київської обл.831765122.8141.633/11799
  Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінської міськради Київської обл.841781122.7141.928/10097
  Крюківщинська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.851791122.6141.137/12895
  Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Броварської міськради Київської обл.861835122.3140.735/12996
  Вишгородська спеціалізована школа “Сузір’я” Вишгородського р-ну Київської обл.871869122141.230/9596
  Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Броварської міськради Київської обл.881887121.8141.720/6694
  Сквирське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. № 5-ДНЗ” Сквирської райради Київської обл.891898121.8142.94/15100
  Славутицька ЗОШ I-ІII ст. №3 Славутицької міськради Київської обл.901912121.7140.829/9595
  Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Рокитнянського р-ну Київської обл.911962121.3140.821/7797
  Русанівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Броварського р-ну Київської обл.921980121.1142.05/20100
  КЗ Козинська ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівської райради Київської обл.931987121.1142.14/1587
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 22 Білоцерківської міськради Київської обл.942021120.8139.530/10893
  Ксаверівська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.952056120.5141.17/26100
  Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №18 Ірпінської міськради Київської обл.962067120.4138.239/14496
  НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №3-ліцей” Обухівської міськради Київської обл.972085120.3136.559/21197
  Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Ірпінської міськради Київської обл.982106120.1139.127/9297
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новозаліське навчально-виховне обєднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Бородянської райради Київської обл.992122120140.66/2387
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11 Білоцерківської міськради Київської обл.1002150119.8136.849/17693
  Березанська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Березанської міськради Київської обл.1012154119.8139.517/6095
  Опорний навчальний заклад Гребінківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ”1022173119.7138.629/9493
  Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Васильківської міськради Київської обл.1032175119.7137.438/14594
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Ківшоватський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» Таращанської райради Київської обл.»1042195119.6139.613/46100
  Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. №8 Бориспільської міськради Київської обл.1052209119.5137.437/13495
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Білоцерківської міськради Київської обл.1062216119.4137.931/10994
  Саварський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” імені А.М.Люльки Богуславської райради Київської обл.1072271119139.66/18100
  Березанський НВК Березанської міськради Київської обл.1082284118.9138.022/8094
  Ревнівська ЗОШ I-ІII ст. Бориспільської райради Київської обл.1092378118.2137.914/5094
  Ірпінське навчально-виховне об’єднання “Освіта” Ірпінської міськради Київської обл.1102390118.1137.816/4998
  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ВОЛОДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА I-III СТУПЕНІВ № 1” ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ1112438117.8136.029/11095
  НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням української мови та літератури – ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені А.С. Малишка Обухівської міськради Київської обл.”1122447117.7136.624/8198
  Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. №6 Бориспільської міськради Київської обл.1132455117.7135.633/12390
  Димерська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Вишгородського р-ну Київської обл.1142525117.3137.111/3892
  Яготинський НВК “Спеціалізована школа – ЗОШ І-ІІІ ст. №3” Яготинської райради Київської обл.1152549117.2133.651/18494
  Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.1162550117.2135.034/12296
  Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Фастівської міськради Київської обл.1172572117.1135.229/10795
  Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Рокитнянського р-ну Київської обл.1182580117136.612/4596
  Ірпінський державний коледж економіки та права1192590117132.2232/23697
  Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Переяслав-Хмельницької міськради Київської обл.1202634116.7135.818/6397
  Технолого-економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету1212721116.2130.6235/27296
  Лісовицька ЗОШ І-ІІІ ст. Таращанської райради Київської обл.1222731116.2136.35/1794
  Слобідська ЗОШ I-ІII ст. Кагарлицького р-ну Київської обл.1232735116.2136.43/12100
  Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Переяслав-Хмельницької міськради Київської обл.1242744116.1135.116/6397
  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “ВОЛОДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ІМЕНІ В.П.МЕЛЬНИКА” ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ1252784115.9134.620/7395
  Вишгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Вишгородського р-ну Київської обл.1262801115.7133.435/11695
  Тарасівське навчально-виховне об’єднання “Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти” Великодимерської селищної ради Броварського р-ну Київської обл.1272813115.6134.517/6495
  Княжицька ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.1282847115.4133.727/8895
  Бузівська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.1292873115.2134.315/5391
  КЗ Центральненська ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівської райради, Київської обл.1302880115.1134.97/2492
  Ржищівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Героя Радянського Союзу Олега Кошового Ржищівської міськради Київської обл.1312894115134.69/3187
  Ніжиловицьке навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Макарівської райради Київської обл.1322925114.8134.93/8100
  Бучанський НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.” №3 Бучанської міськради Київської обл.1332928114.8132.732/10391
  Баришівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Миколи Зерова Баришівської райради Київської обл.1342933114.8131.938/13792
  Насташівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнянського р-ну Київської обл.1352947114.7134.28/3197
  Погребська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.1362954114.6134.55/16100
  Великодимерське навчально-виховне об’єднання Броварського р-ну Київської обл.1372956114.6131.636/14392
  Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Переяслав-Хмельницької міськради Київської обл.1382971114.5130.058/21191
  Гнідинська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Петра Яцика Бориспільської райради Київської обл.1392981114.5134.08/2993
  Великовільшанський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.1402984114.5134.34/15100
  Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Олександра Рибалка Бородянського р-ну Київської обл.1412997114.4133.417/5094
  Вишенська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.1423078113.9131.927/9196
  Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.1433082113.9132.223/7792
  ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Обухівської міськради Київської обл.1443092113.8132.617/5796
  Морозівський НВК “спеціалізовна ЗОШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок” імені Дениса Поповича Баришівського р-ну Київської обл.1453116113.7133.19/2896
  Петропавлівсько-Борщагівська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.1463138113.5131.725/8295
  Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України “Ірпінський економічний коледж”1473143113.5130.2144/14897
  Жуківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Згурівського р-ну Київської обл.1483160113.4133.14/15100
  Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.1493253112.9132.010/3789
  Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Юрія Головатого Бориспільської міськради Київської обл.1503290112.7129.934/12093
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 20 Білоцерківської міськради Київської обл.1513322112.5128.943/15692
  Розаліївське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Білоцерківського р-ну Київської обл.1523330112.5131.86/2391
  Демидівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородського райради Київської обл.1533347112.4131.410/3697
  Васильківський НВК “Гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст. №8” Васильківської міськради Київської обл.1543356112.3130.621/6891
  Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Тетіївської райради Київської обл.1553372112.2131.012/4691
  Старинська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.1563384112.2131.011/4286
  Улянівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.1573396112.1131.28/3097
  Гостромогильський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Ставищенської райради Київської обл.1583413112130.713/4589
  Білоцерківське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб” Білоцерківської міськради Київської обл.1593439111.8129.525/8992
  Музичанська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.1603442111.8130.313/5290
  Таращанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Таращанської райради Київської обл.1613448111.7130.412/4584
  Баришівський НВК “гімназія-ЗОШ І-ІІІ ст.” Баришівської райради Київської обл.1623486111.5129.421/7795
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 ім. Т.Г.Шевченка Білоцерківської міськради Київської обл.1633500111.4128.828/10091
  Васильківський коледж Національного авіаційного університету1643502111.4127.5142/15996
  Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №17 Ірпінської міськради Київської обл.1653523111.3128.828/9591
  Великокарашинська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.1663542111.2130.45/1894
  Забуянська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.1673569111130.25/19100
  Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.1683574111129.217/6390
  Борівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Фастівської райради Київської обл.1693603110.8126.545/17692
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 імені генарал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міськради Київської обл.1703607110.8126.947/15691
  Красилівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – агротехнічний ліцей” ім.М.І.Савельєва Ставищенської райради Київської обл.1713611110.8129.77/2796
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 17 Білоцерківської міськради Київської обл.1723630110.7127.734/11388
  КЗ Київської обласної ради «Володарська спеціалізована ЗОШ-інтернат ІІ-ІІІ ст. – Центр реабілітації»1733645110.6128.915/5493
  Пустоварівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Сквирського р-ну Київської обл.1743649110.6129.210/4098
  КЗ “Руднянське навчально-виховне об ’єднання “Заклад загальної середньої освіти – заклад дошкільної освіти”” Великодимерської селищної ради Броварського р-ну Київської обл.1753699110.4129.28/2889
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 21 Білоцерківської міськради Київської обл.1763708110.3128.023/7989
  Білоцерківський коледж фінансів, обліку та аудиту Національної академії статистики, обліку та аудиту1773724110.2129.124/2496
  Дибинецький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Богуславської райради Київської обл.1783746110.1128.98/2793
  Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст. Тетіївської райради Київської обл.1793783109.9127.620/7591
  Макарівський НВК “ЗОШ І ст. – районна гімназія” Макарівської райради Київської обл.1803785109.9127.719/7090
  Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №14 Ірпінської міськради Київської обл.1813803109.8127.816/6197
  Фастівський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗОШ І-ІІІ ст. №3» Фастівської міськради Київської обл.1823809109.8127.422/7888
  Опорний навчальний заклад Синявський НВК “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.-ДНЗ” Рокитнянської держадміністрації Київської обл.1833819109.7128.211/4095
  Требухівська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.1843821109.7125.642/16091
  Сотниківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)” Яготинської райради Київської обл.1853824109.7129.01/3100
  Немішаївський НВК “Спеціалізована школа ІІ-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.1863825109.7127.815/5789
  Опорний навчальний заклад “Вороньківський НВК “ліцей – ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Бориспільської райради Київської обл.1873898109.3127.020/7392
  Здорівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.1883903109.3127.98/3194
  Ольшаницька ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнянської районної державної адміністрації Київської обл.1893904109.3127.98/3194
  Бориспільська ЗОШ I-ІII ст. №3 Бориспільської міськради Київської обл.1903924109.2126.129/10994
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Жукинська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородського р-ну Київської обл.1913937109.2128.15/1587
  Ставищенський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – педагогічний ліцей” №1 Ставищенської райради Київської обл.1923977108.9125.534/12289
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Кагарлицька загальноосвітняшкола І-ІІІ ст. №3 Кагарлицького р-ну Київської обл.1934028108.7124.840/14492
  Білогородська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.1944045108.6126.517/5893
  Фастівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 7-Центр військово-патріотичного виховання “Гарт” Фастівської міськради Київської обл.1954057108.5127.08/3093
  Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 імені В.П.Дашенка Кагарлицького р-ну Київської обл.1964062108.5126.020/7593
  КЗ Миронівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Миронівської райради Київської обл.1974066108.5126.416/5689
  КЗ Карапишівська ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівської райради Київської обл.1984073108.4126.513/4992
  Славутицька ЗОШ I-ІII ст. №1 Славутицької міськради Київської обл.1994150108.1125.918/5988
  Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. №9 Броварської міськради Київської обл.2004159108.1122.560/21888
  КЗ Потіцький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Миронівської райради Київської обл.2014164108126.58/2796
  Броварська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Броварської міськради Київської обл.2024185107.9125.520/6788
  Опорний навчальний заклад Іванівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Богуславської райради Київської обл.2034188107.9125.913/4890
  Опорний навчальний заклад «Щасливський НВК «ліцей – ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» Бориспільської райради Київської обл.2044208107.8120.488/30990
  КЗ Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівської райради Київської обл.2054210107.8126.45/20100
  Лучанська ЗОШ І-ІІІ ст. Таращанської райради Київської обл.2064216107.8126.28/2889
  Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Тетіївської райради Київської обл.2074233107.7126.09/3397
  Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Тетіївської райради Київської обл.2084242107.7125.418/6090
  Рогозівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.2094261107.6125.415/5587
  Кухарське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Іванківського р-ну Київської обл.2104266107.6126.16/2190
  КВНЗ КОР “Богуславський гуманітарний коледж імені І.С.Нечуя-Левицького”2114330107.3122.7156/16492
  КЗ Піївська ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівської райради2124352107.1125.57/2592
  Семиполківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Броварського р-ну Київської обл.2134365107125.38/2993
  Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Білоцерківської міськради Київської обл.2144366107122.449/16688
  Фастівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 Фастівської міськради Київської обл.2154377107124.518/6287
  Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст. №5 Ірпінської міськради Київської обл.2164384106.9124.616/5691
  Іванковичівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.2174406106.8125.18/2789
  Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Білоцерківського р-ну Київської обл.2184413106.8124.515/5391
  Лісниківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Михайла Грушевського Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.2194432106.7124.89/3397
  Білоцерківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ст. №13 – ДНЗ” Білоцерківської міськради Київської обл.2204438106.7123.921/7488
  Українська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів Обухівської райради Київської обл.2214442106.7122.045/16488
  Стрижавська ЗОШ І-ІІІ ст. Ставищенської райради Київської обл.2224465106.6124.315/5194
  Глибоцька ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.2234525106.4124.311/3884
  Бориспільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 Бориспільської міськради Київської обл.2244527106.3122.833/10891
  Яготинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Яготинської райради Київської обл.2254555106.2121.940/14488
  Рокитнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Рокитнянського р-ну Київської обл.2264560106.2124.012/4281
  Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Вишгородського р-ну Київської обл.2274570106.1123.814/4890
  Опорний навчальний заклад Студениківський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.2284628105.8123.019/6990
  Богданівська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.2294688105.5123.49/3491
  П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст. Тетіївської райради Київської обл.2304740105.2122.911/4093
  Березанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Березанської міськради Київської обл.2314755105.1122.613/5084
  Лишнянське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Макарівського р-ну Київської обл.2324796104.9123.06/2195
  Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Васильківської міськради Київської обл.2334804104.9122.88/2990
  Калинівський НВК №1 “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.2344814104.9121.823/7591
  Бучанський НВК “спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст. “№2 Бучанської міськради Київської обл.2354855104.6122.014/5292
  Дослідницька ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.2364858104.6122.39/3689
  Дівичківське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – Дошкільний навчальний заклад” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.2374862104.6122.65/2085
  Софіївсько-Борщагівський НВК “спеціалізована школа І-ІІІ ст.- ЗОШ I-III ст.” Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.2384895104.4121.617/5890
  Тетіївська вечірня (змінна) ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Тетіївської райради Київської обл.2394903104.3122.71/3100
  Святопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.2404909104.3122.19/3090
  Плесецька ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.2414911104.3122.36/2095
  Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківського р-ну Київської обл.2424950104.1121.79/3594
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Веприцька ЗОШ І-ІІІ ст. Фастівської райради Київської обл.2434954104.1122.14/1587
  Тетіївський навчально – виховний комплекс “Гімназія – ЗОШ І-ІІІ ст.” Тетіївської райради Київської обл.2444979103.9120.818/6688
  КЗ Кашперівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Тетіївської райради Київської обл.2454982103.8119.828/11292
  Згурівська ЗОШ І-ІІІ ст. Згурівської райради Київської обл.2465071103.3120.217/6486
  Підгірцівська ЗОШ І – ІІІ ст. Обухівської райради Київської обл.2475077103.3121.15/2085
  Пологівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.2485097103.1120.88/2681
  КЗ Київської обласної ради “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот”2495111103.1119.620/8089
  Пилипчанський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” Білоцерківської райради Київської обл.2505135103120.85/1688
  Опорний навчальний заклад Красятицьке навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Поліської райради.Поліського р-ну Київської обл.2515149102.9120.76/1788
  Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №12525166102.7117.249/18187
  Острівська ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнянської районної державної адміністрації Київської обл.2535169102.7120.29/3187
  Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородської райради Київської обл.2545183102.7120.37/2383
  Радинське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Поліського р-ну Київської обл.2555198102.6119.910/3789
  Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківського р-ну Київської обл.2565211102.5120.08/3083
  Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради “Броварське вище училище фізичної культури”2575265102.2114.982/27088
  Ірпінська спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ст. художнього профілю №1 імені А.С.Макаренка Ірпінської міськради Київської обл.2585275102.2119.314/4482
  Сквирський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №4 – дитячий садок” Київської обл.2595277102.2119.68/2990
  Єрківецьке навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.2605306102119.75/1593
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Іванівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Ставищенської райради Київської обл.2615311102119.111/4386
  Маловільшанська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Білоцерківського р-ну Київської обл.2625316102119.66/1889
  Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Сквирської райради Київської обл.2635320102118.322/8185
  ОЗНЗ Пилипівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Фастівської райради2645325102119.39/3190
  Стайківська ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького р-ну Київської обл.2655339101.9118.813/5285
  Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Переяслав-Хмельницької міськради Київської обл.2665367101.8118.812/4486
  Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.2675369101.7119.28/2492
  Коледж при Яготинському інституті Приватного акціонерного товариства “Вищий навчальний заклад “Міжрегіональна академія управління персоналом”2685376101.7119.127/2793
  НВК “Ковалівська гімназія” Васильківського р-ну Київської обл.2695382101.7118.317/6586
  Застугнянська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.2705402101.6118.99/2997
  ВП НУБіПУ “Боярський коледж екології і природних ресурсів”2715404101.6116.6124/14394
  Ржищівський гуманітарний коледж2725415101.5118.633/3987
  Германівська гімназія Обухівської райради Київської обл.2735417101.5118.87/2889
  Ставищенський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – юридичний ліцей” №2 ім. О.С.Паланського Ставищенської райради Київської обл.2745424101.4116.537/14085
  Гірська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.2755467101.2118.49/3184
  Сошниківська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.2765477101.1118.47/2793
  Теліжинецьке навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Тетіївської райради Київської обл.2775480101.1118.48/2685
  Пристромська ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.2785483101.1118.56/2085
  Великоберезянська ЗОШ І-ІІІ ст. Таращанської райради Київської обл.2795522100.8118.09/3087
  Богуславська ЗОШ І-ІІІ ст. №22805527100.8117.811/3784
  Білоцерківське навчально-виховне об’єднання “Звитяга” Білоцерківської міськради Київської обл.2815571100.6116.823/7585
  Козинська ЗОШ І-ІІІ ст. Обухівської райради Київської обл.2825583100.5117.312/4587
  Зазимський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Броварського р-ну Київської обл.2835602100.4117.312/3987
  Журавлиська ЗОШ І-ІІІ ст. Ставищенської райради Київської обл.2845658100.1116.911/4183
  НВК “Димерська гімназія-ЗОШ І ст.” Вишгородської райради Київської обл.2855664100116.614/5489
  Ржищівський будівельний технікум2865673100116.934/3589
  Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Переяслав-Хмельницької міськради Київської обл.287567999.9116.218/6887
  Навчально-виховне об`єднання”ЗОШ І-ІІІ ст. №4 -Центр військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки” Обухівської міськради Київської обл.288572699.7116.610/3485
  Фастівецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Фастівської райради Київської обл.289572799.7116.86/2488
  Тарасівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок”290573599.6116.59/3686
  Волошинівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” імені Героя України Руслана Лужевського Баришівської райради Київської обл.291576299.5116.212/4393
  Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородського р-ну Київської обл.292576999.5116.39/3689
  Барахтівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.293578199.4116.48/2889
  Переяслав-Хмельницька ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Переяслав-Хмельницької міськради Київської обл.294579699.4115.716/5992
  Бучанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Бучанської міськради Київської обл.295579899.3116.48/2387
  Великокаратульська ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.296581199.3116.28/3090
  Бесідський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Ставищенської райради Київської обл.297586598.9115.511/4185
  Лютізька ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородської районої ради Київської обл.298590898.6115.211/4281
  Полого-Вергунівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.299591198.6115.66/2085
  Бородянська спеціалізована школа – загальноосвітній заклад І-ІІІ ст. №1 з поглибленим вивченням окремих предметів300591598.6114.916/5487
  Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Баришівської райради Київської обл.301596598.3115.17/2893
  Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького р-ну Київської обл.302597498.3115.17/2793
  Нижчедубечанська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородського р-ну Київської обл.303599498.2115.07/2688
  Коржівська ЗОШ І-ІІІ ст. Баришівської райради Київської обл.304602698114.710/3181
  Старопетрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородського р-ну Київської обл.305603198113.921/7086
  Трушківська ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківського р-ну Київської обл.306604397.9114.313/4787
  Лозовоярівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)” Яготинської райради Київської обл.307605797.9114.68/2886
  Броварська ЗОШ I-ІII ст. №6 Броварської міськради Київської обл.308608697.8113.620/7286
  Чепиліївський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Білоцерківського р-ну Київської обл.309611197.7114.48/2688
  Опорний навчальний заклад Гоголівська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.310620897.1113.313/4584
  Ситняківське навчально-виховне об`єнання “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Макарівського р-ну Київської обл.311623296.9113.74/1587
  Великополовецький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Сквирського р-ну Київської обл.312623596.9112.816/6088
  Макарівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей” Макарівського р-ну Київської обл.313624596.8111.535/12582
  Білоцерківська вечірня (змінна) ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 1 Білоцерківської міськради Київської обл.314625096.8113.48/2286
  Березанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Березанської міськради Київської обл.315625696.7112.914/4685
  Фастівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 – гімназія” Фастівської міськради Київської обл.316627596.6112.419/6585
  Циблівська ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.317628296.6113.17/2685
  Двірківщинський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)” Яготинської райради Київської обл.318629096.5113.07/2785
  Юрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.319629696.5112.711/4185
  Розкішнянський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – медичний ліцей” Ставищенської райради Київської обл.320629996.4112.711/3987
  Германівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені братів Гетьманів Обухівської райради Київської обл.321630196.4112.98/2886
  Трипільська ЗОШ І-ІІІ ст. Обухівської райради Київської обл.322631896.4112.511/4486
  Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.323633096.3112.018/6785
  Малоснітинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Фастівської райради Київської обл.324636696.1112.75/2085
  Медвинська ЗОШ І-ІІІ ст. Богуславської райради Київської обл.325641495.9112.29/3083
  Васильківська ЗОШ І-ІІІ ст. №7 Васильківської міськради Київської обл.326642695.8110.434/12183
  Горобіївський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Сквирського р-ну Київської обл.327644595.7112.16/2492
  Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.328645595.6111.89/3583
  Ромашківська ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнянського р-ну Київської обл.329649295.4110.819/7485
  Світильнянський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Броварського р-ну Київської обл.330649495.4111.95/1681
  Опорний навчальний заклад “Прибірське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок”331655495111.29/3190
  Дмитрівська ЗОШ І – ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.332660194.7110.712/4088
  Михайлівсько-Рубежівська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.333661494.7110.79/3488
  Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.334662994.6110.017/6685
  Калиновецька ЗОШ І-ІІІ ст. Таращанської райради Київської обл.335666894.4110.59/2886
  Славутицька ЗОШ I-ІII ст. №2 Славутицької міськради Київської обл.336667494.3109.522/7684
  Ташанське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.337667894.3110.210/3879
  Шубівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького р-ну Київської обл.338671494.1110.36/2391
  Запрудянське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Рокитнянського р-ну Київської обл.339677093.8109.96/2186
  Гореницька ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.340677893.7109.412/4489
  Кучаківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені гетьмана Івана Сулими Бориспільської райради Київської обл.341678693.7109.314/4881
  Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.342681393.5109.113/4883
  Літківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені М.П.Стельмаха Броварського р-ну Київської обл.343683093.4109.55/2075
  Калитянська ЗОШ I-ІII ст. Броварського р-ну Київської обл.344685593.3108.518/6683
  Білоцерківський коледж сервісу та дизайну345690893107.671/9985
  Стадницьке навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Тетіївської райради Київської обл.346693992.8108.77/2889
  Черепинське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Тетіївської райради Київської обл.347703092.3108.26/2090
  Пухівська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.348705492.2108.15/1878
  Усівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Згурівського р-ну Київської обл.349707292.1107.79/3385
  Лехнівська ЗОШ І-ІІІ ст. Баришівської райради Київської обл.350714591.7107.111/4083
  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “БОБРИЦЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ – ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ” ВЕЛИКОДИМЕРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ351719791.4107.16/2090
  Антонівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Сквирської райради Київської обл.352720191.3107.24/1275
  Лукашівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Баришівської райради Київської обл.353723891106.510/3184
  Комарівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Макарівської райради Київської обл.354724990.9106.74/1471
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівської райради Київської обл.355725290.9105.915/5585
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Мирівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького р-ну Київської обл.356725690.9106.56/2181
  Школа екстернів Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міськради Київської обл.357725990.8106.310/3087
  Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради “Стрітівський педагогічний коледж кобзарського мистецтва”358728090.7106.410/1580
  Селищанський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Баришівської райради Київської обл.359730190.6106.26/1883
  Боярська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.360732990.4105.317/5682
  Феневицьке навчально-виховне об’єднання «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» Іванківської районної державної адміністрації Київської обл.361733190.4105.96/2273
  КЗ “Пархомівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Володарської райради Київської обл.362745589.6105.06/2286
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Загальцівське навчально-виховне об”єднання “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Бородянської райради Київської обл.363746789.5104.88/2677
  Садова ЗОШ І-ІІІ ст. Баришівської райради Київської обл.364749689.3104.410/3681
  Горенська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.365749889.3104.84/1385
  Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2366752489.1103.028/10179
  КЗ Росавська ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівської райради Київської обл.367752889.1104.47/2273
  Козаровицька ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородського р-ну Київської обл.368756888.8104.15/1974
  Митницький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.369756788.8104.16/1974
  Мусійківська ЗОШ І-ІІІ ст.370760088.6103.95/1776
  Піщанське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Білоцерківського р-ну Київської обл.371762188.5103.76/2080
  ВП НУБіП України “Немішаївський агротехнічний коледж”372762588.499.1279/28881
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Новоолександрівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Згурівського р-ну Київської обл.373763888.3103.310/3476
  Вовчківське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Поліського р-ну Київської обл.374764988.3103.64/1385
  Ходосівська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.375774787.6103.01/3100
  КЗ Київської обласної ради “Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту”376777187.4100.633/12684
  Розважівська ЗОШ І-ІІІ ст.377777987.3102.54/1283
  Горностайпільське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок”378787686.7101.83/989
  Іванівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Білоцерківського р-ну Київської обл.379795286100.96/1984
  Гейсиська ЗОШ І-ІІІ ст. Ставищенської райради Київської обл.380798985.7100.55/2075
  Дроздівська ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківського р-ну Київської обл.381800385.5100.52/683
  Капустинський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ (ясла-садок)” Яготинської райради Київської обл.382808084.999.73/1182
  Сеньківська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.383808984.899.013/4777
  КЗ “Броварська районна вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст. із заочною формою навчання Броварського р-ну Київської обл.”384809184.899.64/1173
  Таращанський державний технічний та економіко-правовий коледж385809484.897.5131/13475
  Пшеничненський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.386813984.398.87/2584
  Житньогірська ЗОШ І-ІІІ ст. Рокитнянської РДА Київської обл.387814884.398.78/2681
  Кожанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Фастівської райради Київської обл.388815684.298.68/2677
  Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Кагарлицького р-ну Київської обл.389816584.198.115/5178
  Васильківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” №4 Васильківської міськради Київської обл.390821283.797.613/4969
  Кодрянське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Макарівського р-ну Київської обл.391825783.397.68/2479
  Дем’янецька ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.392827883.297.210/3776
  Острійківська ЗОШ І-ІІІ ст. Білоцерківського р-ну Київської обл.393827983.197.014/4772
  Стовп’язьке навчально-виховне обєднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.394829283.197.46/1979
  Великодмитровицька ЗОШ І-ІІІ ст. Обухівської райради Київської обл.39582998397.28/2875
  Кодаківська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.396833282.896.98/3077
  Рудницький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Баришівської райради Київської обл.397833782.797.05/2080
  Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ст. Броварського р-ну Київської обл.398835382.596.69/2976
  Пісківське навчально-виховне об’єднання “спеціалізована школа І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Бородянського р-ну Київської обл.399835982.596.117/5675
  Макіївське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Білоцерківського р-ну Київської обл.400836282.596.67/2471
  Дідівщинський навчально – виховний комплекс “заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. – дитячий садок” Фастівської райради Київської обл.401838782.296.46/1984
  Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.402840682.195.910/4075
  Хоцьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.403845481.695.68/2677
  Лецьківське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.404847881.495.38/2681
  Славутицька ЗОШ I-ІII ст. №4 Славутицької міськради Київської обл.405848781.393.930/10773
  Копилівська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.406849181.295.35/1486
  Малосолтанівська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.407851380.994.87/2374
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти”408852980.788.7159/40773
  Колонщинська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.409853180.794.57/2677
  Григорівська ЗОШ І-ІІІ ст. Обухівської райради Київської обл.410855180.593.913/4777
  Шпитьківська ЗОШ І-ІІІ ст. Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської обл.411856180.493.519/6676
  Лизогубовослобідський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Згурівського р-ну Київської обл.412860779.993.59/3379
  Узинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Білоцерківського р-ну Київської обл.413866679.491.532/12170
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад “Жоравський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ст. -ДНЗ (ясла – садок)” Яготинської райради Київської обл.414866979.493.16/1974
  Соснівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Переяслав-Хмельницького р-ну Київської обл.415870579.193.01/367
  Великомотовилівський НВК “заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.-дитячий садок” Фастівської райради Київської обл.416884377.590.613/3967
  Тростинський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.417887577.290.210/3776
  Дударківська ЗОШ І-ІІІ ст. Бориспільської райради Київської обл.41888897790.27/2677
  Устимівська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.419890376.990.34/1267
  Северинівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Таращанської райради Київської обл.420895276.489.65/1974
  ДВНЗ “Білоцерківський механіко-енергетичний технікум”421904375.387.849/5375
  Королівська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.422907274.987.610/3373
  Ліцей технологічного профілю Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міськради Київської обл.423911374.586.522/7674
  Тетерівська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Ніни Сосніної Бородянського р-ну Київської обл.424917373.785.915/5171
  Сквирська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. М.Ольшевського Сквирської райради Київської обл.425918573.585.713/5269
  Самгородоцька ЗОШ І-ІІІ ст. Сквирської райради Київської обл.426919573.486.06/2070
  Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст. Обухівської райради Київської обл.427919673.485.712/4060
  Войтівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Згурівського р-ну Київської обл.428923372.985.47/2475
  Обуховицьке навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Іванківської районної державної адміністрації Київської обл.429925272.785.25/2070
  Шпилівська ЗОШ І-ІІІ ст.430927572.584.810/3165
  Краснослобідський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Обухівської райради Київської обл.431928472.484.95/1669
  Телешівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Рокитнянського р-ну Київської обл.432936271.283.39/3563
  Ржищівський індустріально-педагогічний технікум433946869.781.168/6869
  Яблунівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-дитячий садок” Білоцерківського р-ну Київської обл.434947269.781.75/1974
  Черняхівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)” Яготинської райради Київської обл.435947569.681.66/1968
  Буртівська ЗОШ І-ІІІ ст. Кагарлицького р-ну Київської обл.436950469.281.16/2171
  Височанське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Тетіївської райради Київської обл.437953168.880.410/3667
  Фастівська вечірня ЗОШ ІІ-ІІІ ст. Фастівської міськради Київ.обл.438953268.880.67/2167
  Старобезрадичівська ЗОШ І-ІІI ст. Обухівської райради Київської обл.439957568.179.86/2365
  Переселенська ЗОШ I-ІII ст. Кагарлицького р-ну Київської обл.440959367.979.65/1861
  Приватний вищий навчальний заклад Товариства сприяння обороні України “Фастівський автомобільно-дорожній технікум”441967466.778.316/1567
  Буківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Сквирського р-ну Київської обл.442968166.677.811/3962
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу”443968966.576.793/11166
  Триліський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. ім. Ю.С.Коваленка Фастівської райради Київської обл.444971965.977.37/2167
  Державний навчальний заклад “Богуславський центр професійно-технічної освіти”445974365.576.449/5370
  Сулимівський навчально – виховний комплекс “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла – садок)” Яготинської райради Київської обл.446975465.476.75/1867
  опорний навчальний заклад Мар’янівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Поліського р-ну Київської обл.447979864.775.612/3762
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Білоцерківський професійний ліцей”448984064.174.276/9366
  Гружчанське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Макарівської райради Київської обл.449994062.373.15/1663
  Яблунева ЗОШ І-ІІІ ст. Баришівської райради Київської обл.450995761.972.72/667
  Лебедівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородської райради Київської обл.4511004860.370.84/1362
  Оріховецький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Сквирського р-ну Київської обл.4521007759.869.517/6857
  Державний навчальний заклад “Згурівський професійний ліцей”4531010059.167.595/16959
  Блиставицька ЗОШ І-ІІІ ст.4541010658.969.16/1861
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Богуславське вище професійне училище сфери послуг”4551014958.167.659/6060
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Бородянський професійний аграрний ліцей”4561016857.767.454/4661
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Броварський професійний ліцей”4571022556.664.2149/21956
  Лосятинська ЗОШ І-ІІІ ст. Васильківського р-ну Київської обл.4581023756.366.15/1656
  Державний навчальний заклад “Березанський професійний аграрний ліцей”4591024656.165.057/9158
  КЗ Шандрівська ЗОШ І-ІІІ ст. Миронівської райради Київської обл.4601025855.965.57/2857
  КЗ Зеленьківський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Миронівської райради Київської обл.4611028155.264.76/2152
  Сукачівське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок”4621031254.263.73/944
  Вищедубечанська ЗОШ І-ІІІ ст. Вишгородської райради Київської обл.4631033153.662.89/2948
  Ничипорівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла-садок)” Яготинської райради Київської обл.4641034053.462.65/1753
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Бориспільський професійний ліцей”4651036352.660.587/13253
  Дулицьке навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – дошкільни навчальний заклад” Сквирської райради Київської обл.4661036752.661.67/2250
  Державний навчальний заклад “Білоцерківське професійно-технічне училище імені П.Р.Поповича”4671036952.560.0133/17153
  Державний навчальний заклад “Професійний ліцей м.Українки”4681039651.860.163/8353
  Мар’янівський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ” Васильківського р-ну Київської обл.4691039751.860.76/2352
  Державний навчальний заклад “Катюжанське вище професійне училище”4701041251.459.488/10752
  Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради “Васильківський професійний ліцей”471104665058.424/4053
  Державний навчальний заклад “Ржищівський професійний ліцей”4721051248.256.060/7049
  Маслівський державний аграрний коледж імені П.Х.Гаркавого Білоцерківського аграрного університету473105224855.3133/12847
  Державний професійно-технічний заклад “Яготинський центр професійно-технічної освіти”4741061545.352.580/9347
  Пашківська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.4751064744.151.75/1547
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Володарський професійний аграрний ліцей”4761068442.449.458/5843
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Рокитнянський професійний ліцей”4771070241.748.466/7642
  Дорогинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Фастівської райради Київської обл.4781070641.548.75/2040
  Кривошиїнське навчально-виховне об’єднання “ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ” Сквирської райради Київської обл.479107553945.83/1040
  Державний професійно-технічний навчальний заклад “Фастівський центр професійно-технічної освіти”4801076938.444.3101/10939
  Державний навчальний заклад “Сквирське вище професійне училище”4811077038.444.573/8040
  Аркадіївський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок” Згурівської р-ну Київської обл.4821080335.741.95/1540
  Опорний загальноосвітній навчальний заклад Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ст. Макарівського р-ну Київської обл.4831089229.434.48/2532

  Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2018 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  *