Тиждень англійської мови

З 25 січня по 1 лютого 2019 року в школі проведено тиждень англійської мови.

25 січня тиждень розпочато флешмобом «Співай і танцюй». Організували флешмоб учні 9-А класу. До участі в ньому були залучені учні 1-7 класів.

28 січня проведено музичний калейдоскоп «Улюблені пісні відомих співаків та гуртів». Організатори музичного калейдоскопу – учні 9-В класу.

29 січня проведено квест «Країна англійського алфавіту», до участі в якому залучено учнів третіх класів.

30 січня на засіданні читацького клубу за участю волонтера корпусу миру проведено конкурс на краще декламування віршів на тему: «Зима та зимові свята». На засіданні були присутні 20 дітей 4-5 класів. В конкурсі брали участь 12 дітей. Для учнів 6-8 класів проведено вікторину-гру «Улюблені герої казок».  

31 січня проведено уявну подорож Великою Британією та оглянуто краєзнавчі куточки «Англія», «Шотландія», «Уельс» та «Північна Ірландія». Подорож організували учні 8-10 класів для учнів 6 класів. 01 лютого проведено захід «В гостях у казки»  для учнів 4-тих класів. Діти 4-В та 5-В класів підготували інсценізацію казок «Рукавичка», «Ріпка», «Троє поросят». Підсумки тижня відведено на засіданні цільової групи та розглянуто питання “Інноваційні форми та методи роботи на уроках англійської мови” з метою підвищення інтересу до вивчення іноземної  мови. Фотозвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*