Коуч-тренінг учителів основ здоров’я

30 січня 2019 року у закладі проведено районний семінар (коуч-тренінг) учителів основ здоров’я. Показові уроки в 6-А та 7-А класах провела Огороднік Ніна  Володимирівна, учитель основ здоров’я школи.

Учні 6-А класу у тренінговій формі працювали над темою «Вміння спілкуватися – запорука життєвого успіху кожної людини». Під час уроку учні ознайомилися зі стилями спілкування та використанням їх при вирішенні життєвих ситуацій, працювали в групах над розв’язанням ситуаційних завдань, використовували життєвий досвід для визначення типу поведінки та наслідків для свого здоров’я та життя. Наприкінці заняття дітьми було відзначено, що всі очікування від уроку справдились і вони можуть впевнено крокувати по життєвому шляху до Успіху.

Учні 7-А класу розглядали важливу тему «Стрес та психологічна рівновага». На власному досвіді переконалися, що людина живе емоціями, реагуючи індивідуально на кожну ситуацію. Цікавим завданням для учнів виявилася можливість перевірити рівень стресу вчителя, адже саме вони пропонували для нього нестандартні ситуації. Під час уроку діти,працюючи у  групах, аналізували причини виникнення стресів, визначали стресори, дізналися, що стрес може бути не тільки негативним, а й позитивним, вчилися визначати свою власну стресостійкість на шкалі, в різний спосіб долати стреси, відновлювати свою психологічну рівновагу та реалізували свої очікування від уроку в практичних діях.

Активним,  змістовним та  емоційним було обговорення тренінгу учасниками РМО   під керівництвом методиста відділу освіти Матвійчук В.В. Освітяни з власного досвіду ділилися різними формами роботи, використанням різноманітних вправ та технік на уроках основ здоров’я, провели експрес-тренінг учителів. Фотозвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*