Це – моя земля, це – моя країна,Тут моя сім’я, тут моя родина…

22 квітня – 03 травня у  Бородянській СЗОШ І-ІІІ ст. №2 відбулася декада екології.  

Екологічна агітбригада (керівник В.С. Колібан) зробила просвітницький рейд класами початкової школи. На інформаційних уроках діти дізналися про найважливіші екологічні  проблеми сучасності, поглибили знання про різноманітність та вичерпність  природи, вчилися цінувати рідний дім.

Флешмоб «Бережи Землю!»,  організований старшокласницями (керівники Хвалибога Іванна, Титенко Анастасія), що зібрались у символічне коло (ніби Земля), аби нагадати про необхідність ціннісного ставлення  до планети, акцентував увагу школярів на важливих питаннях для кожного.

І.В. Черток  та учні 9-А класу (керівник Павленко Тетяна) організували екологічний квест «За чисте майбутнє» для учнів 3-4 та 5-6 класів, в якому діти встановлювали взаємозв’язки між природними об’єктами; вчилися  дбайливо ставитися до природи, берегти нашу планету від екологічних лих, охороняти й примножувати її багатства й красу.

 Перший тиждень завершив просвітницький захід до Дня пам’яті про Чорнобильську катастрофу «Врятувати. Запобігти. Допомогти». Учні 8-Б та 10-А класів нагадали учням про подвиг пожежників 26 квітня, вшанували  їхню пам’ять хвилиною мовчання. Використовуючи прийоми черлідінгу, команда Юних пожежників у своїх акробатичних, пісенних, танцювальних, гумористичних номерах творчо підтримала особливу професію пожежника, запалювала бойовий дух рятувальника, залучала зал до вивчення правил безпеки життєдіяльності. Учні початкової та середньої школи осмислювали жахіття минулих днів у малюнках. До створення виставки долучилися учні 8-Б та 9-А класів.

Підбиття підсумків відбулося 02-03 травня. Були відзначені всі учасники процесу минулого тижня, а також переможці та призери Міжнародної природознавчої гри «Геліантус 2018».

Ми всі повинні об’єднатись,

Спасти себе і весь наш рід.

Планету-неньку зберегти!

Щоб вся вона була квітуча

Зелена,чиста і пахуча.

Фотозвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*