Туристичні змагання

Свіже повітря, цікаве заняття, користь для тіла і моральне задоволення – про дитячий туризм можна розповідати нескінченно, адже він допомагає дітям рости здоровими, упевненими в собі й щасливими.

Команда Бородянського академічного ліцею «Золота молодь» мала неймовірний час у Тетерівському лісовому господарстві, де змагалась з іншими командами у вмінні проходити туристичні дистанції, облаштовувати своє обійстя, варити кашу на вогні, співати туристичних пісень та в’язати вузли. Юні туристи не лише засвоїли елементарні прийоми побутової праці, а й навчилися узгоджувати спільні дії в роботі. Відчувався особливий дух дружби й завзяття, вміння долати труднощі та перешкодити, ділити радість та біль товаришів.

Почесне друге місце надихнуло і школярів, і доброго, але надзвичайно дисциплінуючого тренера В.І Петрусенка, і веселого оптимістичного керівника С.В. Артемову на бажання не зупинятися у майстерності пішохідного туризму.

Цей захід не просто приніс задоволення, він помножив всі людські емоції…

P.S. Дякуємо за допомогу Молодцевій Т.М. (куди ми без її хореографії), Міхєєвій С.Л. (за вибір пісні), за допомогу з харчуванням. Фотозвіт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*