Наші перемоги

💫 “Талановита людина – талановита в усьому.” (Ліон Фейхтвангер)

🌟 Ще раз переконуємось у цьому на прикладі Закаблук Альони, учениці 10-А класу Бородянського академічного ліцею. Різнобічно розвинена, прогресивна та успішна в усіх навчальних предметах дівчина, яка обожнює тварин, захоплюється фотографією, малюванням, графічним дизайном та є іконою стилю, сама по собі гідна бурхливих оплесків. Але вишенькою на торті стала її абсолютна перемога у III (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

Юна зірочка спалахнула надзвичайно яскраво, набравши 65 балів із 73 максимальних, обігнавши у запеклій боротьбі суперників як мінімум на 2,25 бали.
💥 Ось що каже сама переможниця про попередню підготовку та власне конкурс: “Переддень давався взнаки: хвилюванню не було меж, постійно читала/дивилася/згадувала, нервово пила чай із м’ятою. Навіть пам’ятаю, що відчувала легке тремтіння колін незадовго до години Х, хоч у таких заходах беру участь не вперше. Проте, на диво, коли роздали завдання, я заспокоїлася, відчула легкість, неначе тяжка груда каміння спала з серця: знала, що зможу вибороти перший результат без усіляких сумнівів. Ця перемога – це плід моєї наполегливої праці під керівництвом розумного наставника Шарапи Лариси Іванівни, котра ще з 5 класу прищепила любов та жагу до вивчення українського слова, що загорілася яскравим вогнем бажання до пізнання та творчості!”

✨ Ще одна учениця, Коваленко Тетяна з 11-Б класу, посіла ІІІ місце на тій же обласній олімпіаді у своїй віковій категорії. Активістка, розумниця і просто красуня, очевидно, прислухалася до слів Великого Кобзаря “Борітеся – поборете!” і пройшла у фінал конкурсу.

⭐️ Радісно вітаємо наймолодшу учасницю цієї олімпіади, Дорожан Дарину, ученицю 8-А класу, із зайнятим ІІІ місцем, яка впевнено йшла до перемоги із керівником Шимко Л.І. Це ще один яскравий приклад універсального таланту, адже стильна і епатажна Дарина – наш незмінний учасник та переможець інтелектуальних ігор і, до того ж, неперевершена художниця!

😇 Хай благословенні будуть батьки усіх наших дівчат, що зайняли призові місця на області, та доземний уклін учителям за те, що бережно плекають таланти: немов люблячі уважні садівники, поливають квіточки, борються зі шкідниками і вирощують такі неповторні дива на своїх уроках.

👏🏼 Висловлюємо щиру подяку нашим талановитим ліцеїсткам та їхнім Учителям!

© Victoria Kovalevska

One comment

  • Avatar марія

    ЯКІ ТАЛАНОВИТІ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ДЯКУЮ, ЩО ВИ Є !!!! ОСОБЛИВО ЗАКАБЛУЧКА І ЇЇ МУДРА ВЧИТЕЛЬКА !!! ЛЮБЛЮ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*