Вельмишановна ліцейна родино!!!

Щиро чекаємо початку 2020/2021н.р.!!!
01 вересня о 8.30 шкільне подвір’я гостинно чекає учнів 1-х та 11-х класів на святкову зустріч!!!

Учнів 2 – 10 класів чекаємо о 10.00 на незвичний Перший урок, аби створити дружнє ліцейне Дерево Добра за допомогою різних технік та необмеженому польоту фантазії кожного класного колективу!!!

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні маски обов’язкові для всіх (одноразові чи багаторазові).
Температурний скринінг – тільки для педагогів і обслуговуючого персоналу.
Звертаємося з проханням до батьків здійснювати щоденне температурне вимірювання дітям перед виходом до закладу , нагадувати дитині правила миття рук.

Антисептики знайдете при входах у заклад та біля рукомийників.

Вхід до ліцею відбуватиметься через три входи закладу: початкові класи – високі сходи внутрішнього двору; 5 – 7 класи – низькі сходи внутрішнього двору; 8 – 11 класи – центральний вхід.
Батьків просимо вас на час дії адаптивного карантину обмежити перебування в закладі, крім нагальної проблеми або хто супроводу учнів з особливими потребами.

Освітній процес здійснюватиметься за гнучким графіком. Учні перебуватимуть у закріпленому кабінеті, педагоги ходитимуть до них на уроки. Після кожного уроку здійснюватиметься 10-хвилинне провітрювання кабінету. Для навчання використовуватимуться актова та спортивна зали, подвір’я ліцею.
Після закінчення уроків батьки можуть зустріти учнів на вулиці.
Організовуємо спілкування між учасниками освітнього процесу переважно дистанційно.

Харчування буде організовано з дотриманням усіх протиепідемічних заходів згідно із заздалегідь складеним графіком.

Медичні довідки 0-86 мають бути у кожного учня.

До відома батьків учнів , котрі належать до категорій, яким не рекомендується перебування у закладі освіти (з хронічними легеневими хворобами, імунними розладами, цукровим діабетом тощо): ви маєте право продовжити навчання за формами здобуття освіти, що максимально відповідають потребам їхньої безпеки (наприклад, педагогічний патронаж, екстернатна або дистанційна форми здобуття освіти). Про наміри перейти на одну з перерахованих форм навчання потрібно подати заяву директорові ліцею до 31 серпня.

Легкої всім нам дороги до школи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*