Креативне навчання

14 листопада в школі  відбулось окружне методичне об’єднання вчителів фізики, математики, інформатики з теми «Креативне навчання на уроках природничо-математичного циклу».

На уроці фізики учні 9-А класу (учитель Буряк Н.І.), виконуючи лабораторну роботу, складали електричне коло, виконували досліди, експериментальні дослідження, розв’язували проблемні завдання, виявляючи креативне мислення.

У 6-Б класі на уроці інформатики (учитель Сапсай З.М.), вивчаючи операції над об’єктами файлової системи, розв’язували творчі та креативні завдання.

Змістовною та цікавою була гра «Найрозумніший» (учитель Сіміненко О.Є.), яка проведена з учнями 7-х класів за завданнями з предметів природничо-математичного циклу. Захід сприяв розвитку логічного мислення, швидкості реагування, вияву інтелектуальних здібностей школярів.

Також учителями математики були презентовані форми та методи з розвитку креативного мислення школярів.

Фотозвіт

2 коментарі

  • Avatar Олена

    Креативність на уроках – це цікаво, корисно і сучасно. Адже, саме цікаві методи та форми роботи на уроках, підвищують ефективність навчання учнів. Саме такі творчі МО дають можливість обмінюватися досвідом, поповнюючи при цьому свої методи ані скарбнички.

  • Avatar Олена

    Креативність на уроках – це цікаво, корисно і сучасно. Адже, саме цікаві методи та форми роботи на уроках, підвищують ефективність навчання учнів. Саме такі творчі МО дають можливість обмінюватися досвідом, поповнюючи при цьому свої методичні скарбнички.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*