Склад батьківського комітету

Склад батьківського комітету

Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 на 2017/2018 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові Клас Класний керівник
1.              Сіліна Леся Анатоліївна 1-А Борейко Марія Михайлівна
2.              Пархоменко Дарія Олександрівна 1-Б Тимощенко Ірина Сергіївна
3.              Коваль Ольга Ігорівна 1-В Заворотнюк Валентина Іванівна
4.              Скворцова Ірина Анатоліївна 1-Г Шпак Тетяна Іванівна
5.              Патріна Таміла Михайлівна 2-А Ващенко Ольга Анатоліївна
6.              Кондратенко Вікторія Вікторівна 2-Б Лиса Тамара Валентинівна
7.              Машевська Тамара Валеріївна 2-В Ковальчук Людмила Анатоліївна
8.              Волкова Олена Петрівна 2-Г Білик Антоніна Анатоліївна
9. Казбанова Ірина Миколаївна 3-А Бацан Тетяна Миколаївна
10.            Осадча Анастасія Олександрівна 3-Б Перегуда Наталія Рафілінівна
11.             Косенко Юлія Василівна 3-В Лисенко Алла Василівна
12.            Єрко Галина Георгіївна 3-Г Стасюк Алла Миколаївна
13.            Коляденко Лариса Леонідівна 4-А Трач Надія Михайлівна
14.            Сухонос Олена Володимирівна 4-Б Поволоцька Оксана Геронтіївна
15.            Тишура Марина Миколаївна 4-В Герасименко Людмила Іванівна
16.            Унятицька Наталія Миколаївна 5-А Шашенко Ірина Валеріївна
17.            Бобрик Олена Леонідівна 5-Б Пінчук Тамара Степанівна
18.            Поночевна Тетяна Сергіївна 5-В Канюка Юлія Миколаївна
19.            Мельник Людмила Олександрівна 5-Г Бурукова Надія Сергіївна
20.  Дорожан Марина Олександрівна 6-А Тягнібедіна Яніна Юріївна
21.            Жур Світлана Вікторівна 6-Б Сіміненко Олена Євгенівна
22.       Бабіч Світлана Миколаївна 6-В Копил Любов Михайлівна
23.           Свідерська Олена Петрівна 7-А Слухай Тетяна Іванівна
24.           Полякова Ярослава Андріївна 7-Б Заброцька Ірина Миколаївна
25.            Ващук Світлана Валеріївна 7-В Пісковець Олена Сергіївна
26.            Кузьменко Олена Миколаївна 7-Г Качаленко Ніна Василівна
27.            Лазаренко Світлана Іванівна 8-А Саханда Світлана Миколаївна
28.           Грищенко Світлана Анатоліївна 8-Б Купрієнко Тетяна Василівна
29.           Церковний Руслан Вікторович 8-В Шкаріна Валентина Григорівна
30.           Пінчук Ірина Миколаївна 9-А Кравчук Тетяна Вікторівна
31.            Хабібуліна Олена Анатоліївна 9-Б Шарапа Лариса Іванівна
32.           Холявко Юрій Олександрович 9-В Шимко Людмила Вікторівна
33.            Святченко Ірина Іванівна 9-Г Буряк Ніна Іванівна
34.            Дударко Оксана Анатоліївна 10 Бурак Наталя Анатоліївна
35.              Ковальська Алла Володимирівна 11-А Артемова Світлана Василівна
36.            Кошка Марія Дмитрівна 11-Б Івахненко Олена Миколаївна