Склад батьківського комітету

Склад батьківського комітету

Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 на 2018/2019 н.р.

Прізвище, ім’я, по батькові Клас Класний керівник
1.                  Ярошенко Юлія Вікторівна 1-А Герасименко Людмила Іванівна
2.                  Ткаченко Людмила Олександрівна 1-Б Поволоцька Оксана Геронтіївна
3.                  Артеменко Надія Миколаївна 1-В Трач Надія Михайлівна
4.                  Березюк Юрій Михайлович 2-А Борейко Марія Михайлівна
5.                  Пархоменко Дарія Олександрівна 2-Б Тимощенко Ірина Сергіївна
6.                  Коваль Ольга Ігорівна 2-В Заворотнюк Валентина Іванівна
7.                  Скворцова Ірина Анатоліївна 2-Г Шпак Тетяна Іванівна
8.                  Патріна Таміла

Михайлівна

3-А Артеменко Юлія Вікторівна
9.                  Кондратенко Вікторія Вікторівна 3-Б Лиса Тамара Валентинівна
10.              Машевська Тамара Валеріївна 3-В Ковальчук Людмила Анатоліївна
11.              Волкова Олена Петрівна 3-Г Білик Антоніна Анатоліївна
12.              Казбанова Ірина Миколаївна 4-А Бацан Тетяна Миколаївна
13.              Буромбаєва Катерина Миколаївна 4-Б Перегуда Наталія Рафілінівна
14.              Косенко Юлія Василівна 4-В Лисенко Алла Василівна

 

15.              Єрко Галина Георгіївна 4-Г Стасюк Алла Миколаївна
16.              Коляденко Лариса Леонідівна 5-А Дука Тамара Олександрівна
17.              Сухонос Олена Володимирівна 5-Б Шульгач Лариса Степанівна
18.              Воробйова Ольга Олександрівна 5-В Артемова Світлана Василівна
19.              Унятицька Наталія Миколаївна 6-А Шашенко Ірина Валеріївна
20.              Морзе Тетяна Миколаївна 6-Б Пінчук Тамара Степанівна
21.              Поночевна Тетяна Сергіївна 6-В Канюка Юлія Миколаївна
22.              Зарицька Тетяна Вікторовна 6-Г Бурукова Надія Сергіївна
23.              Дорожан Марина Олександрівна 7-А Тягнібедіна Яніна Юріївна
24.              Жур Світлана Вікторівна 7-Б Солодка Олена Василівна
25.              Бабич Світлана Миколаївна 7-В Копил Любов Михайлівна
26.              Свідерська Олена Петрівна 8-А Слухай Тетяна Іванівна
27.              Берднікова Ірина Іванівна 8-Б Заброцька Ірина Миколаївна
28.              Ващук Світлана Валеріївна 8-В Пісковець Олена Сергіївна
29.              Кузьменко Олена Миколаївна 8-Г Качаленко Ніна Василівна
30.              Лазаренко Світлана Іванівна 9-А Саханда Світлана Миколаївна
31.              Грищенко Світлана Анатоліївна 9-Б Купрієнко Тетяна Василівна
32.              Церковна Тетяна Василівна 9-В Шкаріна Валентина Григорівна
33.              Пінчук Ірина Миколаївна 10-А Кравчук Тетяна Вікторівна
34.              Хабібуліна Олена Анатоліївна 10-Б Шарапа Лариса Іванівна
35.              Осадчук Лілія Борисівна 10-В Шимко Людмила Вікторівна
36.              Дударко Оксана Анатоліївна 11 Бурак Наталя Анатоліївна