2016-2017 н.р.
ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
АНДРУЩЕНКО ВАСИЛЬ 8-В | ||||||||||
Біологія
Географія Математика Фізика Хімія |
ІІІ ІІІ ІІІ заохочувальний диплом заохочувальний диплом |
уч.Колібан В.С.
уч.Слухай Т.І. уч.Ситник О.В. уч.Буряк Н.І. уч.Канюка Ю.М. |
||||||||
ВАЩЕНКО МАКСИМ 10-Б | ||||||||||
Історія
Географія Фізика |
І ІІІ заохочувальний диплом |
уч.Кравчук Т.В.
уч.Костів Т.В. уч.Буряк Н.І. |
||||||||
УС В’ЯЧЕСЛАВ 9-A | ||||||||||
Математика
Фізика Хімія |
ІІІ ІІІ заохочувальний диплом |
уч.Сахарук М.М.
уч.Буряк Н.І. уч.Канюка Ю.М. |
||||||||
ЗІНЕВИЧ АЛЬОНА 7-А | ||||||||||
Українська мова та література
Зарубіжна література |
І
І |
уч.Шарапа Л.І.
уч.Пінчук Т.С. |
||||||||
СУХЕНКО АНАСТАСІЯ 8-Б | ||||||||||
Українська мова та література
Зарубіжна література |
І І |
уч.Шарапа Л.І.
уч.Пінчук Т.С. |
||||||||
АНДРУЩЕНКО ОЛЕНА 10-Б | ||||||||||
Зарубіжна література
Украінська мова та література |
ІІІ ІІІ |
уч.Заброцька І.М.
уч.Івахненко О.М. |
||||||||
ВІХОРОВА ВІКТОРІЯ 10-Б | ||||||||||
Англійська мова
Економіка |
ІІІ
ІІІ |
уч.Саханда С.М.
уч.Слухай Т.І. |
||||||||
ДЕМЧЕНКО ІВАН 8-А | ||||||||||
Історія | І | уч.Кравчук Т.В. | ||||||||
БОЯРЧУК АРІНА 9-В | ||||||||||
Трудове навчання | І | уч.Бурак Н.А. | ||||||||
КРИМІНСЬКА ДАРІЯ 10-Б | ||||||||||
Історія | І | уч.Кравчук Т.В. | ||||||||
АРТЕМОВ ІВАН 11 | ||||||||||
Економіка | ІІІ | уч.Слухай Т.І. | ||||||||
ВАСИЛЬЄВА МАРІЯ 9-А | ||||||||||
Російська мова | ІІІ | уч.Пінчук Т.С. | ||||||||
СИТНИК ДАРІЯ 7-А | ||||||||||
Хімія | заохочувальний диплом | уч.Канюка Ю.М. | ||||||||
ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ
ХVІІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ
З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА
Тімков Тимофій (4-Б) | ІІІ | уч.Шпак Т.І |
Тімкова Єлизавета (6-Б) | ІІІ | уч.Івахненко О.М. |
ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ІІ (РАЙОННОГО) ЕТАПУ
VІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО
КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ
МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
Шило Анастасія (8-Б)
Шененко Аліна (9-Б) Сидоренко Яна (11) |
ІІ
ІІ ІІІ |
уч.Шарапа Л.І.
уч.Шульгач Л.С. уч.Івахненко О.М. |
ПРИЗЕР ОБЛАСНОГО ОГЛЯДУ-КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ “ТОПОНІМІКА Й ІСТОРІЯ ОСВІТИ РІДНОГО КРАЮ”
Матвєєв Владислав (11) | ІІІ | уч.Слухай Т.І. |
РЕЗУЛЬТАТИ УЧАСТІ ШКОЛИ У ІІ (РАЙОННОМУ) ЕТАПІ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН 2016/2017 н.р.
Історія | І | Астрономія | ІІ |
Українська мова | I | Географія | ІІІ |
Фізика | І | Правознавство | ІІІ |
Економіка | І | Хімія | ІІІ |
Математика | ІІ | Екологія | ІV |
Інформаційні технології | ІІ | Англійська мова | ІV |
Біологія | ІІ | Образотворче мистецтво | VII |
Зарубіжна література | ІІ | Трудове | IХ |
У загальному підсумку – ІІ місце (2970,5 балів) за кількісю переможців та призерів серед загальноосвітніх закладів Бородянського району
ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ІІІ (ОБЛАСНОГО) ЕТАПУ
ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН
ВАЩЕНКО МАКСИМ
Історія Географія |
І ІІІ |
10-Б
уч.Кравчук Т.В. уч.Костів Т.В. |
ДЕМЧЕНКО ІВАН
Історія |
І |
8-А
уч.Кравчук Т.В. |
СУХЕНКО АНАСТАСІЯ
Українська мова та література |
І |
8-Б
уч.Шарапа Л.І. |
АНДРУЩЕНКО ВАСИЛЬ Географія |
ІІ |
8-В
уч.Слухай Т.І. |
АНДРУЩЕНКО ОЛЕНА
Зарубіжна література |
ІІІ |
10-Б
уч.Заброцька І.М. |
УС В’ЯЧЕСЛАВ
Фізика |
ІІІ |
9-A
уч.Буряк Н.І. |