2014-2015 н.р.
- Обласний рівень
Переможці та призери обласного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 2014-2015 н.р.
Переможців та призерів олімпіад підготували Буряк Н.І. (астрономія – Баглай Іванна), Кравчук Т.В. (історія – Пашковська Анастасія), Крохоткіна Т.В. (математика – Любонько Єлизавета), Черток І.В. (біологія – Іванова Вікторія), Шарапа Л.І. (українська мова і література – Пашковська Анастасія), Шимко Л.В. (українська мова та література – Андрущенко Олена), Колібан В.С. (біологія – Кримінська Дар’я).
Марченко Олександр, учень 10-В класу став переможцем обласного конкурсу «Топоніміка та історія освіти рідного краю» (учитель Слухай Т.І.). Переможцями районного етапу ХV Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика сталиТімкова Єлизавета, учениця 4-Б класу, Сухенко Анастасія, учениця 6-Б класу (учителі Стасюк А.М.,Шарапа Л.І.), Сухенко Анастасія стала призером обласного етапу конкурсу; переможцем районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням стали Гужина Олена, учениця 10-А класу (учитель Лазутіна О.В.).
- Районний рівень
Переможці та призери районного етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів2014-2015 н.р.
Баглай Іванна, 10-В | ||||||
Предмет | місце | учитель | ||||
Астрономія | I | Буряк Н.І. | ||||
Математика | I | Сахарук М.М. | ||||
Фізика | II | Буряк Н.І. | ||||
Хімія | Заохочувальний диплом | Гніденко Т.А. | ||||
Любонько Єлизавета, 9-А | ||||||
Біологія | I | Черток І.В. | ||||
Географія | II | Слухай Т.І. | ||||
Математика | III | Крохоткіна Т.В. | ||||
Андрущенко Олена, 8-Г | ||||||
Українська мова та література | I | Шимко Л.В. | ||||
Німецька мова | I | Суржок І.П. | ||||
Пашковська Анастасія, 10-В | ||||||
Українська мова та література | I | Шарапа Л.І. | ||||
Історія | I | Кравчук Т.В. | ||||
Завгородній Володимир, 10-А | ||||||
Англійська мова | I | Крохоткіна Т.В. | ||||
Географія | II | Слухай Т.І. | ||||
Лапай Юлія, 8-Б | ||||||
Англійська мова | I | Саханда С.М. | ||||
Математика | III | Поліщук Н.І. | ||||
Позняк Микола, 11 | ||||||
Англійська мова | II | Крохоткіна Т.В. | ||||
Географія | II | Слухай Т.І. | ||||
Кримінська Дар’я, 8-В | ||||||
Біологія | II | Колібан В.С. | ||||
Історія | III | Кравчук Т.В. | ||||
Іванова Вікторія, 11 | ||||||
Біологія | I | Черток І.В. | ||||
Коваленко Володимир, 10-В | ||||||
Інформатика | I | Федорук В.М. | ||||
Фещенко Маргаріта, 10-А | ||||||
Англійська мова | I | Крохоткіна Т.В. | ||||
Мірошник Андрій, 11 | ||||||
Українська мова та література | II | Івахненко О.М. | ||||
Носова Олена, 10-А | ||||||
Біологія | II | Колібан В.С. | ||||
Трухан Роман, 8-В | ||||||
Географія | II | Костів Т.В. | ||||
Кардаш Дарина, 9-А | ||||||
Англійська мова | III | Пісковець О.С. | ||||
Панфілова Катерина, 9-Б | ||||||
Українська мова та література | III | Івахненко О.М. | ||||
Шененко Аліна, 7-Б | ||||||
Українська мова та література | III | Шульгач Л.С. | ||||
Афонькіна Анастасія, 11 | ||||||
Хімія | Заохочувальний диплом | Гніденко Т.О. | ||||
Переможці ІІ етапу
XV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика |
||||||
Тімкова Єлизавета (4-Б) | І | уч. Стасюк А.М. | ||||
Сухенко Анастасія (6-Б) | І | уч. Шарапа Л.І. | ||||
Мірошник Андрій (11) | ІІІ | уч. Івахненко О.М. | ||||
Переможці ІІ етапу
V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка |
||||||
Шило Анастасія (6-Б) | ІІ | уч. Шарапа Л.І. | ||||
Результати участі школи у районному етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіадз базових дисциплін 2014-2015
Предмет | Місце | Предмет | Місце |
Математика | І | Інформатика | І |
Англійська мова | І | Українська мова | ІІ |
Історія | І | Екологія | ІІ |
Географія | І | Хімія | ІІ |
Біологія | І | Фізика | ІІІ |
Астрономія | І | Німецька мова | ІІІ |
Загальний підсумок школи – І місце (2086,9 балів)серед загальноосвітніх закладів району
- Шкільний рівень
Результати І (шкільного) етапу олімпіад 2014-2015 н. р.
№ п/п | ПІБ учня (повністю) | Предмет | Клас | ПІБ вчителя |
1. | Кримінська Дар’я Олександрівна | Біологія | 8 | Колібан Віктор Сергійович |
2. | Любонько Єлизавета Володимирівна | Біологія | 9 | Черток Ірина Василівна |
3. | Носова Олена Володимирівна | Біологія | 10 | Колібан Віктор Сергійович |
4. | Іванова Вікторія Олегівна | Біологія | 11 | Черток Ірина Василівна |
5. | Ус В’ячеслав Сергійович | Фізика | 7 | Двораківська Оксана Юріївна |
6. |
Тищенко Аліна Ігорівна |
Фізика | 8 | Двораківська Оксана Юріївна |
7. | Демченко Анна Володимирівна | Фізика | 9 | Буряк Ніна Іванівна |
8. | Баглай Іванна Юріївна | Фізика | 10 | Буряк Ніна Іванівна |
9. | Позняк Микола Андрійович | Фізика | 11 | Буряк Ніна Іванівна |
10. | Шененко Аліна Олександрівна | Українська мова і література | 7 | Шульгач Лариса Степанівна |
11. | Андрущенко Олена Андріївна | Українська мова і література | 8 | Шимко Людмила Вікторівна |
12. | Любонько Єлизавета Володимирівна | Українська мова і література | 9 | Івахненко Олена Миколаївна |
13. | Пашковська Анастасія Юріївна | Українська мова і література | 10 | Шарапа Лариса Іванівна |
14. | Мірошник Андрій Сергійович | Українська мова і література | 11 | Івахненко Олена Миколаївна |
15. | Лапай Юлія Володимирівна | Англійська мова | 8 | Саханда Світлана Миколаївна |
16. | Кардаш Дарина Віталіївна | Англійська мова | 9 | Пісковець Олена Сергіївна |
17. | Завгородній Володимир Олексійович | Англійська мова | 10 | Крохоткіна Тетяна Володимирівна |
18. | Позняк Микола Андрійович | Англійська мова | 11 | Крохоткіна Тетяна Володимирівна |
19. | Андрущенко Олена Андріївна | Німецька мова | 8 | Суржок Інна Петрівна |
20. | Носова Олена Володимирівна | Німецька мова | 10 | Суржок Інна Петрівна |
21. | Коновалов Денис Юрійович | Історія | 8 | Кравчук Тетяна Вікторівна |
22. | Кримінська Дар’я Олександрівна | Історія | 8 | Кравчук Тетяна Вікторівна |
23. | Дубинюк Інна Олександрівна | Історія | 9 | Купрієнко Тетяна Василівна |
24. | Пашковська Анастасія Юріївна | Історія | 10 | Кравчук Тетяна Вікторівна |
25. | Мірошник Андрій Сергійович | Історія | 11 | Копил Любов Михайлівна |
26. | М’язов Олександр Русланович | Математика | 6 | Шкаріна Валентина Григорівна |
27. | Васильєва Марія Юріївна | Математика | 7 | Ніколаєнко Дарія Василівна |
28. | Лапай Юлія Володимирівна | Математика | 8 | Поліщук Наталія Іванівна |
29. |
Тищенко Аліна Ігорівна |
Математика | 8 | Поліщук Наталія Іванівна |
30. | Любонько Єлизавета Володимирівна | Математика | 9 | Крохоткіна Тетяна Володимирівна |
31. | Пашковська Анастасія Юріївна | Математика | 10 | Сахарук Марія Миколаївна |
32. | Стригун Ярослав Олегович | Математика | 11 | Шкаріна Валентина Григорівна |
33. | Носова Олена Володимирівна | Екологія | 10 | Колібан Віктор Сергійович |
34. | Іванова Вікторія Олегівна | Екологія | 11 | Черток Ірина Василівна |
35. | Кримінська Дар’я Олександрівна | Хімія | 8 | Рибченко Людмила Василівна |
36. | Демченко Анна Володимирівна | Хімія | 9 | Гніденко Тетяна Олександрівна |
37. | Завгородній Володимир Олексійович | Хімія | 10 | Гніденко Тетяна Олександрівна |
38. |
Афонькіна Анастасія Сергіївна |
Хімія | 11 | Гніденко Тетяна Олександрівна |
39. | Баглай Іванна Юріївна | Астрономія | 10 | Буряк Ніна Іванівна |
40. | Позняк Микола Андрійович | Астрономія | 11 | Буряк Ніна Іванівна |
41. | Трухан Роман Вікторович | Географія | 8 | Костів Тетяна Василівна |
42. | Любонько Єлизавета Володимирівна | Географія | 9 | Слухай Тетяна Іванівна |
43. | Завгородній Володимир Олексійович | Географія | 10 | Слухай Тетяна Іванівна |
44. | Позняк Микола Андрійович | Географія | 11 | Слухай Тетяна Іванівна |
45. | Коваленко Володимир Олександрович | Інформатика | 10 | Федорук Володимир Михайлович |
46. | Мірошник Андрій Сергійович | Інформатика | 11 | Федорук Володимир Михайлович |