Нагадування!!!

Пам’ятка дотримання заходів пожежної безпеки під час відвідування лісових масивів. Будьте уважні та обережні! Бережіть своє здоров’я!

» Read more

Пожежна безпека в навчальних закладах.

Протипожежна профілактика У перший день семестру проводять інструктаж з усіма дітьми і персоналом щодо процедури евакуації на випадок пожежі. Його повторюють раз на півріччя, про що роблять відповідний запис у класному журналі. Варіанти евакуації можуть змінювати. У приміщеннях та на території закладу освіти заборонено курити і розкидати запалені сірники, застосовувати в приміщеннях відкритий вогонь (паяльні лампи, факели тощо). Не дозволено розпалювати вогнища, спалювати сміття, відходи, пакувальні матеріали. Належить постійно тримати робоче місце в чистоті. Використовувати пожежний інвентар та інструменти можна тільки за призначенням.   Не користуватися у приміщеннях електрокип’ятильниками, електрочайниками (крім спеціально відведених і обладнаних для цього місць), не залишати без […]

» Read more

Дії в разі терорестичного акту

Основні заходи щодо запобігання можливого терористичного акту: – не торкайте у вагоні поїзда, під’їзді або на вулиці нічийні пакети (сумки), не підпускайте до них інших. Повідомите про знахідку співробітника міліції; – у присутності терористів не виказуйте своє невдоволення, утримаєтеся від різких рухів, лементу й стогонів;– при погрозі застосування терористами зброї лягайте на живіт, захищаючи голову руками, подалі від вікон, засклених дверей, проходів, сходів;– використайте будь-яку можливість для порятунку;– якщо відбувся вибух – вживайте заходів щодо недопущення пожежі та паніки, надайте домедичну допомогу постраждалим;– намагайтеся запам’ятати прикмети підозрілих людей і повідомте їх прибулим співробітникам спецслужб.

» Read more