Шановні учні та батьки!

Практичий психолог нашого закладу КУПРІЄНКО Тетяна Василівна надає консультації для учнів та батьків. Для запису телефонуйте за номером 0954160602.

Онлайн зустріч щочетверга з 10.00 до 15.00.

Зустріч у закладі  щопонеділка з 12.00 до 15.00.

Як навчити дитину контролювати агресію

Обговорюйте проблеми разом з дитиною.Один із кращих та універсальних способів вирішення проблеми – це розмовляти і пояснювати  свою точку зору. Дозвольте дитині висловити свою думку про те, що сталось і що в цій ситуації її турбує, тоді ви чітко зрозумієте проблему і виробите навички управління агресією. 

Запропонуйте конструктивні шляхи вирішення проблеми.
Один із кращих способів приступити до вирішення проблеми агресії дитини – це відокремити її від джерела гніву. Допоможіть дитині зрозуміти , що викликає роздратування. Розкажіть що агресія, істерика не допоможуть вирішити проблему.

Залишайтеся з дитиною на зв’язку
Батькам важливо бути поінформованими про те, що відбувається в житті дитини. Дуже часто почуття гніву та страху виникає через  невпевненістьв собі або проблеми у школі чи вдома. Підтримуйте зв’язок з класним керівником та слідкуйте за успіхамивашої дитини у школі. Важливо, щоби спілкування із сином чи донькою стало пріоритетним пунктом у батьківському розпорядку дня.   

» Read more

Фрустрація


Фрустрація
 («обман», «невдача», «марне очікування», «безлад у задумах») – особливий емоційний стан, що виникає, коли людина, стикаючись з якимись перепонами, не може досягнути своїх цілей, і задоволення якогось бажання або потреби стає неможливим)

Один з найкращих уроків, які ви можете дати дитині, це навчити її долати фрустрацію*. Під час навчання у школі рано чи пізно діти стикнуться із невдачами як в академічній, так і в соціальній сфері. Безодня між успішними й неуспішними дітьми часто виникає не через різницю в інтелекті та набутому досвіді, а скоріше через різницю у здібності справлятися з проблемами та вмінням проявляти стійкість.
Сьогодні мало хто з дітей має досвід переживання фрустрації, бо їхні потреби завжди задовольняються батьками. Саме вони взяли на себе розв’язання всіх проблем, які виникають у дітей.

» Read more

Як у дітей виховувати чесність

Для дітей головним джерелом знань про чесність є ви – батьки. Не лекції та повчання або, навіть, покарання, а те, як ви  самі являєте собою чесність. 

Діти звертають увагу на наші вчинки, на те, що ми їм кажемо. Наприклад, чи кажете ви неправду про вік вашої дитини, щоби безкоштовно пройти до парку атракціонів? Чи просите дитину сказати по телефону, що вас не має вдома, просто тому, що дуже зайняті або не бажаєте розмовляти? Якщо так, то дитина може зробити висновок, що  можна брехати і не цінуєте чесність. 

» Read more

ДО УВАГИ!!!

Шановні батьки, прочитайте цю інформацію разом із дітьми та поговоріть з ними про безпечну поведінку.
У зв’язку з погіршенням погодніх умов будьте особливо обережні, перебуваючи на вулиці; дотримуйтеся безпечної поведінки дорогою до школи та дому.
Рухайтеся повільно, ковзаючими кроками; робіть маленькі кроки, стаючи на всю підошву. Не тримайте руки у кишенях.

» Read more

Закріплена територія обслуговування

Адміністрація Бородянського академічного ліцею інформує, що за закладом згідно з рішенням виконавчого комітету Бородянської селищної ради від 08.02.2021року №10 закріплена територія обслуговування: вулиці Ботанічна, Будівельників, Довженка, Джерельна, Грушевського, Коцюбинського, Велика, Паркова, Семашка, Незалежності, Набережна, Київська, Лугова, Центральна від №304 до №340, Центральна від №353 до №423, Центральна №427а, Ковельська, Машинобудівників, Пушкінська, Весела, Лісова, Садова, Європейська, Нова, Робоча; провулки: Семашка, Будівельників, Коцюбинського, Грушевського.

Відповідальна за зарахування дітей:

Олена Вікторівна Коваленко, директор, телефон (04577) 5-10-35

Вимоги до оформлення дублікатів документів про освіту

Витяг з Порядку замовлення закладами освіти Київської області документів про базову середню освіту та повну загальну середню освіту, видачі та обліку їх карток, затвердженого наказом департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 17.12.2019 № 326      

 VІ. Дублікати карток документів

6.1. Дублікати документів про освіту державного зразка видаються в разі їх утрати, а також пошкодження, які призвели до порушення їх цілісності чи до знищення всіх або більшості реквізитів, відсутність яких унеможливлює встановлення власника документа. У разі, якщо первинний документ містив помилку у прізвищі, імені, по батькові власника, дублікат картки виготовляється з урахуванням необхідних змін за наявності документального підтвердження правильності написання прізвища, імені, по батькові (завірена власником копія документа, що засвідчує особу, виданого до отримання оригіналу документа про освіту, нотаріально затверджений переклад іноземного документа, документа, оформленого іншою мовою (у т. ч. російською).

» Read more
1 2 3 4