Дорогі батьки наших дітей!

У зв’язку з сьогоднішньою ситуацією, тепер вам треба самим займати свою дітвору різними заняттями: години навчання, онлайн-активності, наукові експерименти, читання книжок тощо. Але є одне але…

Наші діти так само налякані, як і ми зараз. Вони не тільки чують все, що навколо відбувається, але й відчувають нашу постійну тривогу. Вони ніколи раніше такого не відчували і не бачили. І хоч ідея не ходити в школу місяць звучить класно, вони, напевно, уявляють собі літні канікули, а не реальність із ув‘язненням вдома, не зустрічаючись із друзями.
У наступні тижні ви помітите зміни в поведінці дітей. Тривогу, злість, протести. Через те, що вони не можуть жити нормальним життям. Вони будуть суперечити, виносити мозок і бунтувати весь цей час. Це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах.
Все, що дітям зараз потрібно – комфорт і любов. Відчувати, що все налагодиться і буде в порядку. Тому в такі моменти тривоги забувайте про графік і навчання, залізьте під ковдру і поваляйтесь разом, пообнімайтесь, почніть читати якусь книжку разом, як родина. Спечіть печиво чи намалюйте картинку.
Не переживайте, що діти відстануть від програми. Всі ми зараз в одному човні і врешті буде все ок. Коли ми повернемось у класи, то все відкоригуємо і надолужимо в тому місці, де зупинились. Не воюйте з дітьми через те, що вони не хочуть робити математику. Не зривайтесь на дітей через те, що вони не дотримуються графіка. Не карайте збільшеними годинами навчання, якщо вони сперечаються. Врешті психіка вашої дитини в цій ситуації набагато важливіша за їі академічні знання. І те, як вони почуватимуться зараз і усі наступні тижні, залишиться з ними на все життя в пам‘яті. Зважайте на це щодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*