Перший урок

Традиційно новий навчальний рік розпочався з Першого уроку виховного спрямування. А оскільки у 2016 році в нашій країні відзначається 25-та річниця Незалежності, то і тематика Першого уроку присвячена саме цій даті.

«1 вересня в нашому класі пройшов урок знань під назвою «Я люблю Україну». Батьки взяли активну участь у приготуванні класу до свята: принесли вишиті рушники, книжки українських класиків, портрет Т.Г. Шевченка. Учні декламували вірші; показували свої знання про Україну, її традиції та видатних людей, проходячи у вигляді гри такі станції: «Українські свята», «Ця постать в історії», «Перекладач», «Угадай пісню», «Україна статистична». Буряк Н.І. (класовод 8-Г).

«На шляху до Незалежності»  –  тема першого уроку в 11 класі. Учні вели мову про історію українського державотворення, більше дізналися про життя і творчість видатних українців, із болем у серці згадали подвиги героїв  –  суверенітету і територіальної цілісності України. На уроці звучали вірші, пісні про рідний край. Із захопленням старшокласники переглянули мультимедійну презентацію патріотичного змісту». Пінчук Т.С. (класовод 11 класу)

«На перший урок «Це –  наше і це –  твоє!» до 3–Б класу завітав волонтер Мацур Федір Петрович. Він цікаво і змістовно розповів учням про нелегке життя на Сході». Поволоцька О.Г. (класовод 3-Б).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*