Поїздка до Національного парку “Межигір’я”

Педагогічний колектив нашої школи мав нагоду відвідати надзвичайно мальовничий та неповторно цікавий Національний парк «Межигір’я», територія якого сягає 137 гектарів! Тому, щоб відвідати основні об’єкти нам довелося подолати немалий шлях по маршруту нашої екскурсіїї! Але ми це зробили!

Осіннє тепле сонечко ніби вітало освітян з Днем Вчителя та сприяло гарному відпочинку. Ми гуляли квітучою, озелененою територією парку та набережною Київського моря, розглядали розкішні будівлі та витончені мистецькі експонати. Історію української культури нам презентувала мудрий екскурсовод Оксана, розповіда про древній культурний центр наших предків, які жили «між горами».

Це щось схоже на Версаль. Але перед нами не Франція XVII століття, а сучасна Україна. Неймовірно, що така величезна територіїя та її наповнення були влаштовані  лише для однієї людини  в європейській  демократичній  країні ХХІ століття. Мабуть, це залишило певний терпкий присмак.

Незважаючи на всі упередження, «Межигір’я» по праву можна назвати перлиною України, «мальовничим раєм», відкритим для українців та туристів. Тому хочеться ще неодноразово туди повернутися!

One comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*