2013-2014 н.р.
- Обласний рівень
Результати участі школи в ІІІ (обласному) етапі
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових дисциплін 2013/2014 навчального року
№ з/п | Учень | клас | Предмет | Місце | Учитель |
1 |
Дмитренко Марія
|
10 |
педагогіка і психологія |
І |
Купрієнко Т.В. |
2 |
Пашковська Анастасія
|
9-Г |
історія |
І |
Кравчук Т.В. |
3 |
Копил Андрій |
9-Г |
світова література | ІІ | Лазутіна О.В. |
математика | ІІІ | Сахарук М.М | |||
4 |
Рябчун Марина |
9-Г |
українська мова та література |
ІІ |
Шарапа Л.І |
5 |
Любонько Єлизавета |
8-А |
біологія | ІІІ | Черток І.В |
світова література | ІІІ | Малкова В.А. | |||
6 |
Волевач Марина |
7-В |
образотворче мистецтво |
ІІІ |
Бурак Н.А. |
7 |
Калініченко Анастасія |
9-А |
російська мова та література |
ІІІ |
Лазутіна О.В. |
8 |
Коваленко Володимир
|
9-Г |
інформатика |
ІІІ |
Федорук В.М. |
9 |
Позняк Микола
|
10 |
англійська мова |
ІІІ |
Крохоткіна Т.В. |
10 |
Герасименко Олексій
|
11-А |
світова література |
ІІІ |
Пінчук Т.С. |
11 |
Марченко Олександр |
9-Г |
обласний конкурс робіт учнівської молоді «Топоніміка й історія освіти рідного краю» |
ІІІ |
Сухай Т.І. |
- Районний рівень
ПИЛИПЕНКО ОЛЕКСАНДР |
11-Б клас | |
фізика |
І |
учитель Купрієнко Н.Д. |
астрономія |
І |
учитель Купрієнко Н.Д. |
хімія |
І |
учитель Романюк І.В. |
ЛЮБОНЬКО ЄЛИЗАВЕТА |
8-А клас | |
світова література |
І |
учитель Малкова В.А. |
біологія |
І |
учитель Черток І.В. |
математика |
ІІ |
учитель Крохоткіна Т.В. |
географія |
ІІ |
учитель Слухай Т.І. |
МІРОШНИК АНДРІЙ |
10 клас | |
інформатика |
І |
учитель Федорук В.М. |
українська мова та література |
ІІ |
учитель ІвахненкоО.М. |
біологія |
ІІІ |
учитель Черток І.В. |
географія |
ІІІ |
учитель Слухай Т.І. |
ЗАВГОРОДНІЙ ВОЛОДИМИР |
8-А клас | |
англійська мова |
І |
учитель Крохоткіна Т.В. |
фізика |
ІІ |
учитель Буряк Н.І. |
хімія |
ІІІ |
учитель Романюк І.В. |
БОБРОВСЬКИЙ МАКСИМ |
11-Б клас | |
математика |
І |
учитель Сахарук М.М. |
ГЕРАСИМЕНКО ОЛЕКСІЙ |
11-А клас | |
українська мова та література |
І |
учитель Шарапа Л.І. |
світова література |
І |
учитель Пінчук Т.С. |
ПОЗНЯК МИКОЛА |
10 клас | |
англійська мова |
І |
учитель Крохоткіна Т.В. |
астрономія |
І |
учитель Буряк Н.І. |
ДМИТРЕНКО МАРІЯ |
10 клас | |
педагогіка та психологія |
І |
учитель Купрієнко Т.В. |
образотворче мистецтво |
І |
учитель Бурак Н.А. |
КОПИЛ АНДРІЙ |
9-Г клас | |
математика |
ІІ |
учитель Сахарук М.М. |
світова література |
ІІ |
учитель Лазутіна О.В. |
географія |
ІІ |
учитель Слухай Т.І. |
ПАШКОВСЬКА АНАСТАСІЯ |
9-Г клас | |
історія |
І |
учитель Кравчук Т.В. |
українська мова та література |
ІІ |
учитель Шарапа Л.І |
ОСТАПЧЕНКО ДАНИЛО |
11-Б клас | |
інформатика |
ІІ |
учитель Федорук В.М. |
інформаційні технології |
ІІ |
учитель Федорук В.М. |
КИРИЛЕНКО ЄВГЕНІЙ |
9-Г клас | |
економіка |
ІІ |
учитель Слухай Т.І |
інформаційні технології |
ІІ |
учитель Федорук В.М. |
АНДРІЙЧУК ТЕТЯНА |
11-А клас | |
фізкультура |
І |
учитель Гребенюк Д.О. |
ОЛЕКСІЄНКО СЕРГІЙ |
10 клас | |
інформаційні технології |
І |
учитель Федорук В.М. |
ІВАНЕНКО ОКСАНА |
9-А клас | |
обслуговуюча праця |
І |
учитель Бурак Н.А. |
КОВАЛЕНКО ВОЛОДИМИР |
9-Г клас | |
інформатика |
І |
учитель Федорук В.М. |
РЯБЧУН МАРИНА |
9-Г клас | |
українська мова та література |
І |
учитель Шарапа Л.І |
КАРДАШ ДАРИНА |
8-А клас | |
англійська мова |
І |
учитель Пісковець О.С. |
АНДРУЩЕНКО ОЛЕНА |
7-Г клас | |
українська мова та література |
І |
учитель Шимко Л.В. |
ТИЩЕНКО АЛІНА |
7-Б клас | |
світова література |
І |
учитель Малкова В.А. |
ВОЛЕВАЧ МАРИНА |
7-В клас | |
образотворче мистецтво |
І |
учитель Буряк Н.А. |
ТРУХАН РОМАН |
7-В клас | |
математика |
І |
учитель Ситник О.В. |
КОЧУРА РОМАН |
11-А клас | |
історія |
ІІ |
учитель Копил Л.М. |
ЛИХИЦЬКА ІРИНА |
11-А клас | |
обслуговуюча праця |
ІІ |
учитель Бурак Н.А. |
СТАСЮК ТЕТЯНА |
11-Б клас | |
економіка |
ІІ |
учитель Слухай Т.І |
ШАПАРЕНКО МАРІЯ |
11-Б клас | |
біологія |
ІІ |
учитель Колібан В.С. |
ІВАНОВА ВІКТОРІЯ |
10 клас | |
світова література |
ІІ |
учитель Пінчук Т.С. |
КАЛІНІЧЕНКО АНАСТАСІЯ |
9-А клас | |
російська мова та література |
ІІІ |
учитель Лазутіна О.В. |
НОСОВА ОЛЕНА |
9-А клас | |
правознавство |
ІІІ |
учитель Копил Л.М. |
ФЕЩЕНКО МАРГАРІТА |
9-А клас | |
образотворче мистецтво |
ІІІ |
учитель Бурак Н.А. |
ЛАПАЙ ЮЛІЯ |
7-Б клас | |
хімія |
ІІІ |
учитель Романюк І.В. |